1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ahmet Çakar

1. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Bordeaux-Milan arasındaki UEFA kupası çeyrek final rovanş maçını yöneten orta hakem.. Maçta bir serbest vurusta kafasna çarpan top Bordeauxlu topcuya Alexin pası gibi gelmiş ve musait pozisyonda topu ağlara göndermiştir.. Milanlılar nefret eder kendisinden :santa: Artı son dönemde Fenerbahçe Sevillayı elesin BİKİNİ giyerim gibisinsen saçma sapan bir cümle kullanarak kendisine internet aleminde Her türlü bikini giydirilen eski hakem olup son dönemde Futbol yorumculuğuna soyuyan Renkli kişilik.. Severim kendisini programlarını zevkle izlerim güldürür :santa:

2. Baha i

Baha i Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ...
    Ahmet Çakar, Show TV’de yayınlanan ’6 Pas’ programında spor üzerine kendi üslubuyla söylediği sözlerle bir hayli dikkat çekerken, şimdi de Fox TV’de ’Şansa Bak’ isimli yarışma programını sunmaya başladı. Çakar’ın spor programında yaptığı benzetmeler ve ifadelerin benzerlerini yarışma programında da görmek mümkün. İşte Çakar’ın sözlerinden bazıları:

-Zaman zaman yaptığınız konuşma ve davranışlarla öfkeleniyorum. Tırnak içinde "kafam atıyor". Zaman zaman yumuşuyorum.

-Ahmet sende ciddi sıkıntı var. Kaşlarda sıkıntı var, saçlarda sıkıntı var. Sende sıkıntı var. Nesin bilmiyorum, in misin, cin misin?

-Arkadaşlar benim de canım sıkkın. Niye, biriniz ağlıyorsunuz, ağlamaya göz yaşına saygım var. Ama beyefendi acaba mı diyor.

-Sevgili meslektaşım Cemal, çocuğunuz sizi uzaya gönderirse ne yaparsınız. (Yarışmacı: Alır başımı giderim). Yanınızda kimi götürürsünüz? (YarıŞmacı: Tek başına da olsa giderim). İlk durak, Jüpiter mi? (Yarışmacı: İlk durak yakın gezegen, yani Mars olur).

-Seni sevdim Mösyö Custo... Custo’ya kızmıyorsunuz değil mi?

-Sevdim seni. Ama seni sevmem sende ciddi anlamda sıkıntı olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz.

-Çakal gibi konuşuyorsun, burada hır çıkar ben de böyle birşeye izin vermem.

-Ben hayatımda ağlama moduna bu kadar çabuk geçen bir kadın görmedim, bir bayan görmedim tebrik ediyorum. Asla bir suçlama değildir.

-Ahmet, Allah aşkına tırnak içinde söylüyorum beni bağışla; lütfen "tereciye tere sat, sen gelirken ben gidiyordum". Bu kadar...

-Sevgili kardeşim seni Ahmet Çakar yaptım. Sen babanı göndermiş adamsın iki dakika Ahmet Çakar olsan kimi gönderirsin?

-Bir gün maddi imkanım olursa seni Mars’a göndereceğime söz veriyorum. Ama seni Mars’a göndermeden önce bu salondan gönderiyorum. Bugün dışarı, yarın birgün büyük param olursa sizi Mars’a göndereceğime namus ve şeref sözü veriyorum.
    (Kaynak: televizyongazetesi)
    yahu bu adam ne anlamadım...

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Star Tv yorumcusu bir o kadar da iddialı konuşan eski hakemlerimizdendir. Şu sıralar bikini modası ile yazı kavurup geçiriyor.

4. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bikinili guzel

5. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yarışmasında insanlara laf kalabalığı yaparak dikkat dağıtmaya çalışan bir kişilik :?!

6. Romeo_

Romeo_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci...

Şu sıralar bikini modası ile yazı kavurup geçiriyor. :twisted:

7. Tarantella

Tarantella Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2008 yazının bikini modasını belirleyecegini düşündügüm degerli şahıs..

8. iCe_diVe

iCe_diVe Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    çiçekLi bikinisiyLe fenerbahçe tribünLerini renkLendiren kişiLik.

9. Quensis

Quensis Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "Fener Çakar
    Ahmet Bakar" Adlı manşete konu olan bikinili dünya güzelimiz. :mrgreen:

10. ShootEmUp

ShootEmUp Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0