Ağustos Ayının Üyesi Kim Olsun?

• WaxWhine

Votes: 43 35,2%
  • WindTalker

Votes: 10 8,2%
  • duzceli01

Votes: 55 45,1%
  • Extrowe

Votes: 14 11,5%

• Total voters
    122
Yeri burası değil ama sunworld private server bölümünde günlerdir cevap bekliyoruz hiç bir mod admin hiç bir şey uğramıyor. Oyun açık mı kapalı mı. Client hatası alıyoruz. Ne yapmalıyız artık bakın biraz ilgilenin bizimle

çoğu kişi duzceli01 demiş bir kere sorsak neden duzceli01 diye kimse mantıklı bir cevap veremez :lol:

Guathema demiş ki:
çoğu kişi duzceli01 demiş bir kere sorsak neden duzceli01 diye kimse mantıklı bir cevap veremez :lol:
Tam bunu demek için girdim konuya.Düzceli denince aklıma sadece açtığı SON konuları geliyor.Bence öneri verirken nedenide eklenmeli ha ?

Buura demiş ki:
Guathema demiş ki:
Tam bunu demek için girdim konuya.Düzceli denince aklıma sadece açtığı SON konuları geliyor.Bence öneri verirken nedenide eklenmeli ha ?
Çok mantıklı.Lütfen Okan abi el atar mısın?Herkes cevabı ile oy atsın ve cevap atmayan olursa anlaşılır zaten sayılır oylar.Bence daha bilinçli olur.Lütfen diyorum :(

Canova

arkadaşlar zaten ayın üyesi demek: aktif olmak, paylaşımda bulunmak, bi konuda bilgiliyse onlara yardım etmek demek. bunların hepsini düzceli yapıyor bence. kimse zaten düzceli kadar paylaşım yapmamıştır ss and video konusuna :mrgreen: ayın üyesi düzceli olmalı :thumbsup:

Yukarı Alt