Server
Flora
Takımı
Galatasaray
unforgotten demiş ki:
ankette 1. lev trocki falan değildi nasıl o oluyor anlayamadım ben bunu.

anlamana gerek yok kuzum insiyatif kullandım halk dilinde torpil geçtim 8)

extraloob demiş ki:
unforgotten demiş ki:
ankette 1. lev trocki falan değildi nasıl o oluyor anlayamadım ben bunu.

anlamana gerek yok kuzum insiyatif kullandım halk dilinde torpil geçtim 8)
bence o ayrı bir şekilde rütbelenmeli. sonuçta düşünün, bir oylama yapılıyor bunun amacı ne? herkesin kararına göre sonuca gitmek değil midir? yani bu demokrasi değil mi? şimdi siz lev trocki'yi ayın üyesi yaparak onca insan oyunu boşa kullanmış oldu ve boşa başkalarını aday gösterdi. ya da siz o zaman neden anket açtınız? bu uygulamanın amacı üyelerin oyları değil midir? extra lütfen kızma ama bu böyle.

@unforgotten
Sınıf başkanı seçimlerinde özel durumlarda sınıf öğretmenleride oy kullanabilir,bu da onun gibi birşey işte :beer:

Xhizors demiş ki:
@unforgotten
Sınıf başkanı seçimlerinde özel durumlarda sınıf öğretmenleride oy kullanabilir,bu da onun gibi birşey işte :beer:
arkadaşım sana bir şey demedim ben extra'nın mesajına alıntı yaptım. sınıf başkanını seçmiyoruz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
unforgiven hadi canım sınırlarımı zorlama uğraşacak 80 tane işimiz var konu kapanmıştır bir gereksiz sorgulama daha yaparsan banlarım seni susarsın ok canımcım.

unforgotten demiş ki:
Xhizors demiş ki:
@unforgotten
arkadaşım sana bir şey demedim ben extra'nın mesajına alıntı yaptım. sınıf başkanını seçmiyoruz.
Sınıf başkanını seçiyoruz diyen olmadı zaten,ben burda istediğim yoruma karşılık cevap verebilirim
p.s:uzatmıyacağım,tartışmayalım

extraloob demiş ki:
unforgiven hadi canım sınırlarımı zorlama uğraşacak 80 tane işimiz var konu kapanmıştır bir gereksiz sorgulama daha yaparsan banlarım seni susarsın ok canımcım.
unforgotten.

Yukarı Alt