GreenPearL

Bilgiliyim
Öncelikle Merhaba , Ben Balıkesir / Edremit 'ten Ağrı'ya Gidicem Memlekete.Ama Hangi otobüs şirketini bulamiyorum Lütfen Siz Biliyorsanız Söyler Misiniz.Şimdiden teşekkürler.

Yakınlarında Terminal veya bir otobus şirketinin büro suna git ordan ağrıya bilet almak istiyorum dersen ilgilenirler seninle :thumbsup:

GreenPearL

Bilgiliyim
UnT0uchabLe demiş ki:
Yakınlarında Terminal veya bir otobus şirketinin büro suna git ordan ağrıya bilet almak istiyorum dersen ilgilenirler seninle :thumbsup:
Valla biz şehir merkezinden uzak oturuyoruz o yüzden sordum :wink1:

GreenPearL

Bilgiliyim
BaSoryong demiş ki:
Bence Uçak ile git :)
Ah be bro ah be bro bende öyle düşündümde şöyle sana yol haritasını söyleyem :) Edremit'ten İzmir Otogar'a Otogar'dan servisle Havaalanına Sonra Uçakla Erzurum'a Sonra Erzurumdan Ağrı'ya :) Böyle İşte O Yüzden Otobüs 32 Saatte gidiyor ama olsun böylede çok zor oluyor. :P

İnternetten ilindeki telefon şirketlerini bul. Onları arayıp Ağrı otobüsünüz var mı? Varsa kaçta ve nereden geçiyor? de ve onların söyledikleri yere zamanında gidersin. Ben küçüklüğümde ailemle Trabzon'a giderdim hep böyle. :beer:

http://www.balikesir.bel.tr/otogar.php

GreenPearL

Bilgiliyim
Unforgiven demiş ki:
İnternetten ilindeki telefon şirketlerini bul. Onları arayıp Ağrı otobüsünüz var mı? Varsa kaçta ve nereden geçiyor? de ve onların söyledikleri yere zamanında gidersin. Ben küçüklüğümde ailemle Trabzon'a giderdim hep böyle. :beer:

Tamam bro saol bu peder bey gelsin onada sorayım Daha ağrıya Gitcem amcamdan DoğuBeyazıt'tan ps3 psp xbox 360 nintendo wii aldırcam kaçak :mrgreen:

GreenPearL demiş ki:
Unforgiven demiş ki:

Tamam bro saol bu peder bey gelsin onada sorayım Daha ağrıya Gitcem amcamdan DoğuBeyazıt'tan ps3 psp xbox 360 nintendo wii aldırcam kaçak :mrgreen:
oo helal kaçakları da ucuzdur hee :mrgreen:

GreenPearL

Bilgiliyim
Unforgiven demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Unforgiven demiş ki:

oo helal kaçakları da ucuzdur hee :mrgreen:
Evet kanka burda ps3 900tl orda nerden baksan 150tl 200tl hem ordayken oyunlarınıda alırım zaa :D süper olcak qweqwe aldığımda ilk iş buraya foto koymak olcak :)

GreenPearL

Bilgiliyim
Thoobia demiş ki:
Oooo hemşerim doğubeyazıtımın güzel kokusunu iyice çek içine (: . Bu arada diyarbakırın seyahat şirketker kaliteli oluyor tavsiye ederim.
Güzel Kokusu Dediğin azcık tezek oluyo galiba :P Belki Uçakla Giderim bilmiyorum bro valla :think:

os1

olduser
GreenPearL demiş ki:
Thoobia demiş ki:
Oooo hemşerim doğubeyazıtımın güzel kokusunu iyice çek içine (: . Bu arada diyarbakırın seyahat şirketker kaliteli oluyor tavsiye ederim.
Güzel Kokusu Dediğin azcık tezek oluyo galiba :P Belki Uçakla Giderim bilmiyorum bro valla :think:
Oranın tezeği bile güzel kokar wqeqweq :lol: İshak paşanın oradaki güzel kokudan bahsetmiştim. :mrgreen:

GreenPearL

Bilgiliyim
Thoobia demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Thoobia demiş ki:
Oranın tezeği bile güzel kokar wqeqweq :lol: İshak paşanın oradaki güzel kokudan bahsetmiştim. :mrgreen:
Hee orası başka ishak paşa süper 1 kere gitmiştim harika bi yer yaa pray: :kalp:

GreenPearL demiş ki:
Ağrı dağı truzim var bölgenin en büyük şirketi. Bir toz bir otobosun çıktığı şirketdir. Doğubeyazıtda gürbulak sınır kapısı vardır. Bölge halkı genelde sigara - porselen ve elektronik malze me taşıyarak geçimlerini kazanırlar. Gittiğin zaman buz mağrası ve japonaların çok sevdiği nuhun gemisini görmeden gelme :kalp: :muck:

GreenPearL

Bilgiliyim
Melik demiş ki:
GreenPearL demiş ki:
Ağrı dağı truzim var bölgenin en büyük şirketi. Bir toz bir otobosun çıktığı şirketdir. Doğubeyazıtda gürbulak sınır kapısı vardır. Bölge halkı genelde sigara - porselen ve elektronik malze me taşı**** geçimlerini kazanırlar. Gittiğin zaman buz mağrası ve japonaların çok sevdiği nuhun gemisini görmeden gelme :kalp: :muck:
Nuhun Gemisi mi 8O O Bulundumu? Bi Bilim Adamı 9metre Kalmış Diyodu Ama 8O Gitmişken Ağrı Dağınada Tırmanırım. :lol: :P

Advance

İshak paşa sarayına gitmiştim ishak paşa sarayına otobüsle çıkmak ölüm bi oyana bi bu yana döne döne çıkıyor mide felan kalmıyor :mrgreen:

Yukarı Alt