Yaw Ben Persia Serverinde kasiyorum ( Imazmdan beLLi oLuyor ) ve bu Serverdeki Türk arkadasLarimizin 85 % kiLLIm !
Sözüm tabi mecListen disari ...
Ewt neden mi kiL oLuyorum?
1. 5 k plzLer bizlerin yüz karasi
2. Yabanci ARKADASLARA " Gevur " derLer
3. Bu yabanci arkLar türklerin 85 % inden 1000000 kat daha adam!
4. Bizim Türkler lvl 80 le Tg BEKLER ( cikti anda gidip aramak baska meseLe )
5. Bizim TürkLer araLarinda cok kavga eder ve en cok Kavga edenLer bunLar !
6. Bizim TürkLer herzaman yabanciLara kafa tutar sanki Düsmaniz =???? Confused
7. Türk GildLerin 80 % i Gevur düsmani
Bun sayDigim nedenLer baziLAri hepsi deiL ... Bu yüzden Fuck of Turks .. Turks r noobs ...
Fuck of **** allahin adini biLe karistimak istemem ...
Allahimiza Kitapimiza Küfür yiyoruz .. nedenmi ? BAZI AKILSIZLAR YÜZÜNDEN artik Persia Serverinde böyLe birsey yapanin dayma karsisinDayim ..!
SuperSonic Gildi meseLa cok kiLLim hep gevur gevur **** bunlar faLan diyorLar !
Bence yanLis !!
Eee bukadar kendini Beyenmis adamlar !
Noldu dün gece ama MUAHAHAHHA allah cezaLarini verdi!!!
TeHLiKe SuperSonic 4 lvl guild ( en ii " türk " gildi ) ki ben bu adamlarini toplam ikisine türk diyom gerisi benim gözümde NOOB ... neyse bu masterleri hackLendi ! ...
64+7 SOSUn spear falan gitti GuiLd kapanDi ... Bu duruma cok sevindim daha dün gece hackLenmeden önce o guiLdden bir it iLe DiaLoga girdim
ve nedenmi?
GuildGrantName im .. : AnTi_TuRke
EEE böyLe Sevrerde oLun anti türk olmayinda ne oLun ????
YanlLis anLamayin aLmanyada yasiyorum ama askerlLigimide yapacagim vatani görev ama Sro da resmen ANTI TÜRKÜM yani anLayan anLadi neden Sroda böyLeyim ..
meseLa türk oLmasam bu foruma takiLmazdim ...
neyse düsüncelerinizi bekLiyorum
Eyw. ii ForumLar

Burda GrantName ...

-Resim Silinmiş.
ya agaLar bu Fotoda chatime bi Dikkat edin kücük buir ark var beni botta sanmis bakin bi ne yazmis güLmekten koptum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
evet bazı konularda haklısın ama her ne olursa olsun gread name mi antitürk yapmıcan çünkü senin düşündügü baskaları düşünemez mesela ben seni tanımasam o gread name görsem kızarım :lolmuch:

crazy_bay demiş ki:
evet bazı konularda haklısın ama her ne olursa olsun gread name mi antitürk yapmıcan çünkü senin düşündügü baskaları düşünemez mesela ben seni tanımasam o gread name görsem kızarım :lolmuch:
bende burda bana kizmayasiniz diye acikLama yaptim
caktin küfteyi sen :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sen bizim guildde olacaktın sonra da oyun nasıl oynanır bir Aile nasıl liderliğimde mücadele eder izleyecek sawaşmak için yanıp tutuşacak gün gelecek git pk ol şunu kes dediğimde sevinç nağraları atarak 5 lvl pk olacaktın ki bu şansı yaşayamadın yeni bir servera geçersek ki geçilecek bekleriz.com extrabeer

extraloob demiş ki:
sen bizim guildde olacaktın sonra da oyun nasıl oynanır bir Aile nasıl liderliğimde mücadele eder izleyecek sawaşmak için yanıp tutuşacak gün gelecek git pk ol şunu kes dediğimde sevinç nağraları atarak 5 lvl pk olacaktın ki bu şansı yaşayamadın yeni bir servera geçersek ki geçilecek bekleriz.com extrabeer
gelin abi posediona lord yarkan cıkıyor 30 dakıka suruyor kesılmesı sız gelın 1 dakıka sürmez

extraloob demiş ki:
ya simdi yanLis anLamayin da ...
bunu kime dedin ?

Yukarı Alt