CPU

rank8
76+5 glaviem var fakat sos değil bu itemi kırsam advanced elixir verirmi yksa vermezmi ?

CPU

rank8
76+5 glaviem var fakat sos değil bu itemi kırsam advanced elixir verirmi yksa vermezmi ?

1 dg ustu düşüyor aynı lvl dusmuyor ve normal advanced elizirde normal itemlerden dusebılıyor yıne 1 dg ustu 8 dg ıtem kırarsanız 9 dg dusuyor denedım test ettım 8 de +0 kafalıktan 9 dg advanced dusurdum normal ıteme basmak ıcın

1 dg ustu düşüyor aynı lvl dusmuyor ve normal advanced elizirde normal itemlerden dusebılıyor yıne 1 dg ustu 8 dg ıtem kırarsanız 9 dg dusuyor denedım test ettım 8 de +0 kafalıktan 9 dg advanced dusurdum normal ıteme basmak ıcın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CPU demiş ki:

advanced elixir A verir o da verirse sayısal lotoda 5 tutturma ihtimalinle aynı :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CPU demiş ki:

advanced elixir A verir o da verirse sayısal lotoda 5 tutturma ihtimalinle aynı :muck:

ARKADAŞLAR SOX İTEMLERDE KESİN VERİYO AMA NORMAL İTEMLERİDE KIRDIRINCA VERECEK FAKAT NASI 10D İTEM KIRDIRINCA 10D LUCK BİR İHTİMAL VERİYODU NORMAL İTEMLERİDE KIRDIRINCA ZOR VERECEK İKİ ÇEŞİTİVAR 1 ELİXİR SOS GİBİ PARLIYO BİRİ NORMAL YANİ SOS GİBİ DÖNENLER SOS İTEMLERE BASILIYO PARLAMAYANLARDA NORMAL İTEMLERE BASILIYO ÇÜNKÜ BENDE 3 TANE 10D ADV ELİXİR PRO VAR 10D NORMAL İTEME OLMUYO BENİM TAHMİNİM BU YÖNDE

ARKADAŞLAR SOX İTEMLERDE KESİN VERİYO AMA NORMAL İTEMLERİDE KIRDIRINCA VERECEK FAKAT NASI 10D İTEM KIRDIRINCA 10D LUCK BİR İHTİMAL VERİYODU NORMAL İTEMLERİDE KIRDIRINCA ZOR VERECEK İKİ ÇEŞİTİVAR 1 ELİXİR SOS GİBİ PARLIYO BİRİ NORMAL YANİ SOS GİBİ DÖNENLER SOS İTEMLERE BASILIYO PARLAMAYANLARDA NORMAL İTEMLERE BASILIYO ÇÜNKÜ BENDE 3 TANE 10D ADV ELİXİR PRO VAR 10D NORMAL İTEME OLMUYO BENİM TAHMİNİM BU YÖNDE

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
navy46 demiş ki:

advanced elixir b düşürmek için = sox item kırmanız lazım 1 dg üstü veriyor genelde. yani 10dg sos kıracaksın 11dg b alacaksın.
advanced elixir a düşürmek için = +3+5+7 item kırmanız lazım 1 dg üstü veriyor genelde. yani 10dg sos kıracaksın 11dg a alacaksın.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
navy46 demiş ki:

advanced elixir b düşürmek için = sox item kırmanız lazım 1 dg üstü veriyor genelde. yani 10dg sos kıracaksın 11dg b alacaksın.
advanced elixir a düşürmek için = +3+5+7 item kırmanız lazım 1 dg üstü veriyor genelde. yani 10dg sos kıracaksın 11dg a alacaksın.

Titanyum-X demiş ki:
SOX itemin şart oldugunu hiç sanmıyorum. bugun 2 tane 11lwl Advanced Elixer a ve b grade gördüm hangi mal şuanda 11dg sox itemi kırar
11dg sox kırmana gerek yok zaten. 10dg kırınca 11 düşüo -.-" o kadarını hesaplamış joymax.

Titanyum-X demiş ki:
SOX itemin şart oldugunu hiç sanmıyorum. bugun 2 tane 11lwl Advanced Elixer a ve b grade gördüm hangi mal şuanda 11dg sox itemi kırar
11dg sox kırmana gerek yok zaten. 10dg kırınca 11 düşüo -.-" o kadarını hesaplamış joymax.

D10 +5 pro item kırarsanız D11 adv elixir pro A veya B verir. D10 +5 silah kırarsanız D11 adv elixir wepon A veya B verir. B düşme ihtimali daha azdır ve bu adv. elixirleri sadece normal itemlerde kullanabilirsiniz. D10 sos som sun kırıarsanız sox itemler için kullanılart elixirler düşer.

Mademki sadece sox a basılıyor. Neden normal itemlerde Alble to use Advanced elixir yazar ki :D yada benmi yalnış anladım yada siz yalnış yazdınız

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
genaozen demiş ki:
Mademki sadece sox a basılıyor. Neden normal itemlerde Alble to use Advanced elixir yazar ki :D yada benmi yalnış anladım yada siz yalnış yazdınız

A = normal iteme basılıyor.
B = Sox iteme basılıyor.

extraloob demiş ki:
genaozen demiş ki:

A = normal iteme basılıyor.
B = Sox iteme basılıyor.
Yok abi öyle degil..
Etrafında sox item gibi dönen elixir var birde dönmeyen elixir var.

Dönenler sadece sox itemlere basılıyor A ile basarsan +1 B ile basarsan +2 veriyor

Dönmeyenlerde sadece normal iteme basılıyor A ile basarsan +1 B ile basarsan +2 veriyor

Birde hangi cins itemi kırarsanız icinden cıkan elixirde o cinsin elixiri olur.Mesela silah kırdınız diyelim silaha basılan elixirden cıkar.Sox silah kırdıız diyelim sox iteme basılan elixir cıkar :nod: :muck:

Bende 98+7 staff var ben bunu nası +9 yapabilirim tekte ve 100/100 de yani advanced B sadece soxlarami basiliyo bide bende 9degrre sun 1 handed var onu kırsam normal item için olan B elixir verir mi

h&a

rank8
bence düzeltme yapiniz......... kirdiginiz degree nin bir üstünü alirsiniz mesela 10 d sox item kirarsaniz 11D sox elixir alabilirsniz.Vede sadece bunlari sox itemlara basabilirsniz. +5 ve uzeri kirdiniz itemlardan cikma olasiligi düsük..%25 gibi bir oran..vede kirdiginiz itema basilacak elixir alirsiniz ve bunlarida normal sox olmayan silahlara basabilirsniz..

Yukarı Alt