hemen basılıyormuş biraz detayları var galiba varmı bi bilgin okan?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Kimi lvl kasar kimisi de yeni gelen itemleri vs ilk ben çıkarayım ilk bende olsun diye ugraşır .. Lakin piyasası ucuz olacak bunun sanırım 200m bedava yahu :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tuvok demiş ki:
hemen basılıyormuş biraz detayları var galiba varmı bi bilgin okan?

hiçbir detayı yok alıyorsun basıyorsun cart +2 tutuyor yanma falan yok.

senin koyduğun resimler her zaman yarıda kalıyor yada 5 dakikada felan tam açılıyor hangi formatta resim kaydediyorsun eziyet çektirme bize :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
PhaetoN demiş ki:
senin koyduğun resimler her zaman yarıda kalıyor yada 5 dakikada felan tam açılıyor hangi formatta resim kaydediyorsun eziyet çektirme bize :lol:

boyutları büyük ekran kartı ve monitör biraz kaliteli de sorun çıkıyor bundan sonra photoshop ile boyutlarını ufaltacağım teşekkürler uyarın için güzelim :muck: :thumbsup:

Hadi ya stala konabiliyormuydu bunlar?
Extra artık +15 e kadar yolun var abi ^^
Bakınız ; Adam zengin cool2:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Josephine demiş ki:
Hadi ya stala konabiliyormuydu bunlar?
Extra artık +15 e kadar yolun var abi ^^
Bakınız ; Adam zengin cool2:

bakalım coins mi toplayacağız son item mi düşüreceğiz yoksa roctan mı parıldıyan item alacağız bir de bunların bazılarına advanced mı basacağız uuu oyun iyice action oldu lakin bugün 2 kere girdim firavunun mezarına 101 weapon düştü 1 tane coins düşmedi wahhh.

extraloob demiş ki:
PhaetoN demiş ki:

boyutları büyük ekran kartı ve monitör biraz kaliteli de sorun çıkıyor bundan sonra photoshop ile boyutlarını ufaltacağım teşekkürler uyarın için güzelim :muck: :thumbsup:
tinypic de boyutlandırarak upload edebılırsın baba. :muck:

GNR

rank8
Valla size su kdr bi tavsiye suan advenced almayın çok paranız varsa ilk ben güclü olucam diyorsanız alın ancak ilerid piyasısı ucuzluyacak hemde cok
+ birisinin 12 D acc and. düsürdügünü gördüm adamlarca acıma yok herseyi parcaliyorlar

Yukarı Alt