Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Deadly_Hunt demiş ki:
extraloob demiş ki:
WhiteFang demiş ki:
1bil den gider bu stallda :mrgreen:

300m'den fazla etmez gör bak ^^
Bence 500 eder

200-500 arası gider işte bro kimisi acil satar 200e kimisi kastırır 500e ama rahat alırız SOC düşsünde bunu almak basi ahahahahaa senden önce 110 olur muyum acep :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
extraloob demiş ki:
senden önce 110 olur muyum acep :P
Puhahahah intihar ederim :twisted:

kuzum bakarsın neti kesilir 3-4 ay nete evden giremez al sana şah damarı kesilmiş birisi vur beline sesi çıkmaz ihihihii walla ilk gün 101 olmanın keyfini yaşayacağım ondan sonrası ölüm gibi gelecek 102 oluncada çok sevinirim 103te herhalde karakış gelir kar yağar bir gece fırtına çıkarken sabaha kadarşı 103 olurum awwww çok mu uçtum da bence harbiden böyle yaaa aslında teknik olarak hesaplayabiliriz uğraşsam mı ki :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
extraloob demiş ki:
Toxicated demiş ki:
extraloob demiş ki:

kuzum bakarsın neti kesilir 3-4 ay nete evden giremez al sana şah damarı kesilmiş birisi vur beline sesi çıkmaz ihihihii walla ilk gün 101 olmanın keyfini yaşayacağım ondan sonrası ölüm gibi gelecek 102 oluncada çok sevinirim 103te herhalde karakış gelir kar yağar bir gece fırtına çıkarken sabaha kadarşı 103 olurum awwww çok mu uçtum da bence harbiden böyle yaaa aslında teknik olarak hesaplayabiliriz uğraşsam mı ki :P
Son baharda ilk yaprak döküldüğünde 106, ilkbaharda ilk filizlenme oldugunda 107, yazın başında 108, sonunda 109 derken seneye inş. 110 olucaksın sende bro :lol: Seni 110 yapma kampanyası başlatırız olmadı :mrgreen:

extraloob demiş ki:
Toxicated demiş ki:
extraloob demiş ki:

euheuh sağlam bi yere kapak atarsan (party) neden olmasın :P malum bizim serverda doğru düzgün party yapabilcek adam yok (gerçi olsada party'e girmem :mrgreen: )

Ps:Harbidende net gidiyomuş ahahah vururum seni :twisted: :twisted: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rapboy46 demiş ki:
xPriSonBreaK demiş ki:
%100 tutacagını sanmıyorum eğer öyle olursa millet +16 basar bunlarla ne anlamı kalır oyunun :/ parası olan yine show yapıcak desenize
hep öyleydi zaten

senin sanıp sanmaman önemli değil ki joymax'in ne dediği önemli adamlar bastın mı tutuyor diyor magic pop'tan silk ile satılacak veya SOX item kırılınca çıkacak diyor sen halen neler diyorsun kuzum ilginçsin.

11dg için sun som sos olmayacaksa,bu ixirlerin soc silahını kırdırarak düşürmek biraz saçma

2 haftadır bu bılgıyı arıyorum en sonunda ogrendık. tum yorumları okudum millet sanıyorkı sox kırınca elixir advanced vapon b cıkacak, 8 çesit advanced elixir var, 11 dg soc kırdın advanced a accesory cıkdı mesela, advanced b vapon bulmak biraz zor bence. 11 tane 10 dg sos item topladım 98+10 bovuma +12 yaparım ınsallah advanced b vapon cıkartabilirsem.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kaos77 demiş ki:
2 haftadır bu bılgıyı arıyorum en sonunda ogrendık. tum yorumları okudum millet sanıyorkı sox kırınca elixir advanced vapon b cıkacak, 8 çesit advanced elixir var, 11 dg soc kırdın advanced a accesory cıkdı mesela, advanced b vapon bulmak biraz zor bence. 11 tane 10 dg sos item topladım 98+10 bovuma +12 yaparım ınsallah advanced b vapon cıkartabilirsem.

vapon nedir kuzum weapon yazacaksın ya da silah ^^

neyse 11dg da advanced elixir b düşürmek için 11dg soc kıracaksın ya da magic pop oynayacaksın soc kimse kırmayacağına göre magic pop oynayacağız artık diğerleri için iş basit fantezi olsun diye elimde gaiada 24 sane sos bow var alayını seriden geçireceğim illaki 4 dg elixir b düşecektir onunla bir glavie 24+9 falan deneyeceğim ahahaha deli olacak yaa :P

bilgiler ve görsel güzel ama değil mi kuzum :kalp:

invaders

Bilgiliyim
ksro da görmüşdüm bunları weapon a filan basınca sos oluyo sanıyorduk :D

son bir şey bu advanced elixirler her türlü itememi yoksa sadece sox itemleremi basılabiliyor, bu forumda biyerlerde sadece soxa basıldığı yazıyo yerini unutdum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kaos77 demiş ki:
son bir şey bu advanced elixirler her türlü itememi yoksa sadece sox itemleremi basılabiliyor, bu forumda biyerlerde sadece soxa basıldığı yazıyo yerini unutdum.

sadece SOX itemlere basılacak :muck:

Yukarı Alt