silklemi alacaz bu elixiri yoksa canavarlardanmı düşecek birde sox item kırınca düşecek deniliyor.
mesela 3 dg sos kırdım bu elixir düşermi düşersede 11 dg silaha basabilirmiyim?
10 dg sos kırdım advanced b düşdü diyelim bunu sadece 10 dg itemleremi basarım?
sos ları toplamaya başlıyalımmı yani kısaca?

Benim bildiğim kendi degree sindeki sox itemleri kırdırdığımızda çıkıyor (3 degree den çıkan 11 dg ye basılıyor mu ? bilmiyorum) ve birde tabiki lanet macig pop tan.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1) sos item kırınca çıkacak.
2) dg'sine göre düşecek 11dg sos silah kır elixir çıkar.
3) %100 +1 ve +2 basıyor elinizde ki elixire göre.

adam kerizmi 11 dg sos kıracak :D ne saçmalık +5 silaha +b basıp +7 yapmak için 11 dg sosu kim kırar :D akıl var mantık var.

kesin yine parayı veren düdüğü çalar mevzusudur.

anladıgım kadarı ıle 8 dg sos kırdık mesela advanced a sheld cıktı bunu sadece 8 dg kalkana basabilcez alchemic stone gibi galiba. bu konuda googldan turkce bir bilgiye ulaşamadım yada denkgelmedi. sırf bunun için 98+10 bov aldım +12 yapmak ıcın, ayrıca 10 dg sos+5 fb armor ve aksesuar setim var (11 parca) 110 gelmeden satmakla yada 110 gelince kırıp cıkan elixirleri kullanıp artanı satmak arasında kaldım, sanırım 110 gelince gorecez yada joymax ayrıntılı bir acıklama yapacaktır.

Takımı
Galatasaray
sos kırınca düşer ve sadece degresine basabilirsin.çok işe yaramaz ama yaradığı durumlar şöyle olur 10dg dandik sos bi bow vardır kırarsın alırsın elixirini 98+9 silahına +10 veya +11 basasrsın işte ama anca sos kırılır belki +12 varsa fln belki som da kırarsnı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SarkoLata demiş ki:
sos kırınca düşer ve sadece degresine basabilirsin.çok işe yaramaz ama yaradığı durumlar şöyle olur 10dg dandik sos bi bow vardır kırarsın alırsın elixirini 98+9 silahına +10 veya +11 basasrsın işte ama anca sos kırılır belki +12 varsa fln belki som da kırarsnı

11dg sos düşer elinde 11dg sun +7 vardır kırarsın +2 elixir çıkar basarsın 11 dg sun +9 olur gayet mantıklı bence ama asıl merak ettiğim bu elixir'ler silk ile alınacak mı ? bunlar stall'da satılacak mı ?

extraloob demiş ki:
SarkoLata demiş ki:

11dg sos düşer elinde 11dg sun +7 vardır kırarsın +2 elixir çıkar basarsın 11 dg sun +9 olur gayet mantıklı bence ama asıl merak ettiğim bu elixir'ler silk ile alınacak mı ? bunlar stall'da satılacak mı ?
hem 11 degree de tek mühür olacak diosunuz yani seal of comet hemde sos tan sun dan bahsediosunuz bi bok anlamadım daral:

cakaltepeli demiş ki:
extraloob demiş ki:
SarkoLata demiş ki:

hem 11 degree de tek mühür olacak diosunuz yani seal of comet hemde sos tan sun dan bahsediosunuz bi bok anlamadım daral:
Sadece sox itemlerden ve magic pop'tan elde edilecek.

Yukarı Alt