Arkadaslar benim baglantım sürekli gidiyor neden kaynaklanıyor olabilir fikri olan varmı veya öneriide bulunacak olan varmı ? Anlamıyorum bir türlü delirecegim....

bannedddd

Buralıyım
Bence sen adsl teknik servisi ara onlarla konuş. Evine gelip kontrol ederler ve arızanın nerede olduğunu anlarlar. En mantıklı çözüm bu. Wink

bannedddd

Buralıyım
Tiky demiş ki:
SunShine demiş ki:
Bence sen adsl teknik servisi ara onlarla konuş. Evine gelip kontrol ederler ve arızanın nerede olduğunu anlarlar. En mantıklı çözüm bu. Wink
numarası kac acep Rolling Eyes
444 0 535'ti galiba Adsl'in telefon numarası. Rolling Eyes Ara orayı sonra telesekreteri dinle bir yere bağlanırsın oradan. Wink

ttnettendir o büyük ihtimalle biras bekle 2-3 gün daha düselmesse yetkili çağır bide rational cational pational süper :mrgreen:

SunShine demiş ki:
daha adsl teknik servisinin bi eve gelip kabloları vs görülmemiştir :lol: telekoma gidip dilekçe verecen onaylanacak beklicen vs ohoo seni uğraştırıp vazgeçirmek için herşeyi yapıyorlar,yeni eve taşın daha iyi :mrgreen:

aynı sorun bende de var dı çok şükür düzelttiler

port arıza var mış hallettiler darısı sizin başınıza

telekomdakı adamlar bı seyden anlıyorsa en adıyım ezbere kalıplasmıs seylerı söyleyıp duruyorlar ben o adamlara hayatta pc mi modemımı elletırmem daha cok bozarlar :mrgreen: telekomun her zamankı sorunlarındandır bı kac gun ıcınde gecer senın yapıcagın en fazla modeme res at sıfırdan kur

modeme reset atmak bağlantı sorununa ne faydası var ya tutturmuşsunuz bi reser gidiyosunuz Evil or Very Mad
Zardock demiş ki:
telekomdakı adamlar bı seyden anlıyorsa en adıyım ezbere kalıplasmıs seylerı söyleyıp duruyorlar ben o adamlara hayatta pc mi modemımı elletırmem daha cok bozarlar :mrgreen: telekomun her zamankı sorunlarındandır bı kac gun ıcınde gecer senın yapıcagın en fazla modeme res at sıfırdan kur

Yukarı Alt