Bncede iyi yapmıs keske yahudı kavminin topunu kazısaydı ama malesef intaar ettı belkı o adam o zaman bunları yapmasaydı dünya yahudilerin olacaktı(şimdide pek 1 farkı yok ama neyse)

hala insan hala insan diyorsunuz ya

sanki o yıllarda insan hayatı çok öemliydi liderlerin sözlerine bakınız

Stalin ölüm herşeyi çözer insan yoksa sorunda yoktur
Hitler savaş ve olduğun yerde öl vs. vs

hitleri hiç sevmem
yaptıkarını yöntemi açısından sevmem ( yani buda onun davası )
yani şimdi insan insan dersiniz bosnada türk ve müslüman halk katledilirken kimin sesi çıktı

anca burda yahudileri savunuruz
tam bilmioyrum ama eminimki yahudiler yani israil ermeni soykırımı kabul eden devletlerin başında gelir

şimdi yahudiler arapları zevkinemi öldürüyor şuanki suriye ırak ve iran topraklarının kendilerine ait olduğunu düşünüyorlar

evet hitler iğrenç bi insan almanlarda duygusuz
bu iki birim kendi düşüncesi yönünde gitmeyi çok severler

ancak benimde 2 . dünya savaşına dair almanlara duyduğum tek sempati ulaştıkarı savaş teknolojisidir bakınız tiger tank /// v1 v2 roketleri /// mg 42 ağır makinalı tüfeğ, ve birçoğu

burdadaa kimsenin kimseyi faşistlikle vs. suçlamaya hakkı yok
en azından bu hoş bir şey die uyarabilir

ermeni sokırımı na gelince toptan yalandır
vet doğru o yıllartdaermeni halkının ölüm oranı artmıştır sebebi ise ermenilerin doğuda rahat durmaması ve osm. tarafından güneye yerleştirilmek istemesidir

birde yok insanları milletine göre ayırmayın diyenler olmuş
onlar ayırıyorsa bizde ayırırız yunan pislikleri bizim halkımızı süngüye dizip evine saklanan türk kızlarını , kadınlarını diri diri yakarken hiç düşünmediler

hitlerin yaptıkları ise savaş almanlarınsavaş mantığı da diyebilirz
yani şu şekilde sana engel olacak herşeyi yok et gibisinden
ancak tekrar sölüorum hitlerinve almanlarınyaptığı insanlık dışı

LÜTFEN BU YAZIMDAN DOLAYI İLGİNÇ ELEŞTİRİLERDE BULUNMAYIN GAYET OBJEKTİF OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM KATILAN KATILMAYANHERKESE TEŞEKKÜRLER

Takımı
Besiktas
la almanlar ne yaptı sana bi kişinin yaptığını herkese yükleyemezsin...

duygusuzz33 demiş ki:
bende adolf hitlerin yönetici kişiliğini çok severim
insanlara bebekken bir düsünceyi asilamak kadar kolay bir sey yok. bu yöneticilik degil, acizlik.

Gangster_91 demiş ki:
alman deilmi daha ne beklenirki bu almanlardan alayı böyle
tarafımdan banlandın, nede olsa almanlardan başka birşey bekleyemezsin ^_^

PS: Bende alman vatandaşıyım öğrenmiş oldun.

RiqueLme

Bilgiliyim
RoyalFlush demiş ki:
bunu çok eskiden alman zdf televizyonunda vermişlerdi

o zamandan kalma video kayıtları ile

ve bunun kadar "soft" değillerdi

insanları canlı canlı fırınlara atıyorlardı.o bağırışmaları asla unutamam.seslerin kesilmesinden bir süre sonra alttaki tepsileri çekip "insan" dan arta kalanları gösteriyorlardı.
kadınları göğüslerinden kancalara asıyorlardı ve o şekilde dayak atıyorlardı.

bunlar yine iyi resimler.
o video yu bul link i ver izLemem Lasım :starving:

arkadaslar bu bisi dql almayanın hmn yanında olaan hollanaya kacan alman vatandaslarda siz hit siniz diye onlara iskence yapmıslardir sizce bu nasi bir olay

hititlere çalışmadığım için hep tarihten 01 alıyorum olsun genede çalışmam :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SoundMc demiş ki:
hititlere çalışmadığım için hep tarihten 01 alıyorum olsun genede çalışmam :D
Zuahahah , hititler eski tarih devletleri vıdı vıdı bu hitler faşist alman lideri ^^

Hitler birde şunu demiş zamanında..

'' Gün gelecek öldürmediğim her Yahudi için Bana Küfür edeceksiniz'' Adolf Hitler

hitlerin bir sözü war diyorki : Gün gelicek bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfrediceksiniz...

Birde Adolf hitler ordu denetlemesindeyken askerlerinden biri müslimanlara hakaret ettiği için bütün herkesin önünde astırmıştır....

birde ilk dediğim sözüne katılıyorum we ediyorum işini tam yapsaydın hepsini katletseydin diye çünkü o bıraktığı kişiler bizim soydaşlarımızı kardeşlerimi katlettiler gazzede bilginize .....

Her zaman derler "Hitler gibi olmak gerekir" diye. adam büyük işler yapmış. kendi halkı-ırkı için kapanıp tüm ırklarla savaşmış. büyük yönetici ruhlu bir adam ama bu yaptığı işkence-soykırım vb kişiliğini 0'a indirmiş. yazık bu kadar insana. Lider olarak halkı için yaptıklarını düşününce bir nevzede olsa seviyorum ama bu kadar katliyamda yani yazık be ya onlarda insan. Kınıyorum.

Yukarı Alt