51736.gif

n13.jpg

13108.gif

13112.gif

Ölülerin yakıldığı ocaklar

75169.gif

06435.jpg

77419.jpg

Not:Hitler Psikopatı Kardeşini Bile acımadan Öldüren Bir Varlık Shocked

şerefsiz piskopat acımasız işte ne olcak kimse Türk'ler kadar iyi kalpli olamamaz

RoyalFlush

Bilgiliyim
bunu çok eskiden alman zdf televizyonunda vermişlerdi

o zamandan kalma video kayıtları ile

ve bunun kadar "soft" değillerdi

insanları canlı canlı fırınlara atıyorlardı.o bağırışmaları asla unutamam.seslerin kesilmesinden bir süre sonra alttaki tepsileri çekip "insan" dan arta kalanları gösteriyorlardı.
kadınları göğüslerinden kancalara asıyorlardı ve o şekilde dayak atıyorlardı.

bunlar yine iyi resimler.

yaptıkları hıc ıyıbırsey degıl ama
neyse gerısıne gerek yoq bıraz sıyasat var gıbı :mrgreen:

runoboz demiş ki:
mert5100 demiş ki:
Adolf Hitleri severim... Faşizm ile alakası yok... Lütfen hakkımda yorum yapmayın Saygılar...
o zaman sende bi sorun var ya senin duydularını aldılar yada sende bişe var Exclamation yazık değilmi bu insanlara Sad
Benim hakkımda yorum yapma hakkını kim verdi ki sana? Benim duygularım seni ilgilendirmez.Senden akıllıyımdır belki...

Ermenleri sevmem Ermeni soykırımınıda içim acımadan bakarım.

Not:Özgür forum konuşmalarımda bir sorun varsa lütfen düzelteyim söyleyin.

Bunu da söyleyeyim ben kom. değilim

Jigsaw

Aileden
Dünya'da en nefret ettiğim 1. adamdır nerdeyse. O kadar iğrenç bir ruh hastasıdır ki onu sevenden de bir o kadar nefret ederim. Bir insan başka bir insanı soğukkanlı bir şekilde sabun ve düğme yapabiliyor ve başka bir insan o insanı sevebiliyorsa ben insan olmaktan utanıyorum.

Jigsaw demiş ki:
Dünya'da en nefret ettiğim 1. adamdır nerdeyse. O kadar iğrenç bir ruh hastasıdır ki onu sevenden de bir o kadar nefret ederim. Bir insan başka bir insanı soğukkanlı bir şekilde sabun ve düğme yapabiliyor ve başka bir insan o insanı sevebiliyorsa ben insan olmaktan utanıyorum.
Abi sana saygım sonsuz ama lütfen beni yanlış anlama bu benim şahsi görüşüm.

Saygılar...

Adolf Hitler i neden seviyorum? Geçen gün tv de ermenilerin Türklere yaptıklarını gördüm ve bunu araştırmaya koyuldum sonunda bu soykırım bilgilerine ulaştıktan sonra ermeni soykırımına karşı bir duygu duymuoyrum.

Jigsaw

Aileden
Türkler Ermeniler diye ayırırsan insanları Hitler'in yaptığı gibi acırım sana. Hiç bir farkın yok Hitler'den o da ırkçı sen de ırkçısın. Ermenilerden de farkın yok..

Aslında hiç öyle düşünmemiştim... Yani o insanları katlettiği için değil. Ör:Fahrenheit ı tam bilmiyorum kişiliğini ama adamı seviyorum bu da onun gibi fakat hiçbir zaman ırk diye ayrımadım öyle birşey olsa Diyarbakırda Kürt lerin arasında 2 sene kaldım çok cana yakın arkadaşlar edindim onlar bize geldi ben gittim... Yani çok mükkemmeldi fakat bunu ırkçılıka alakası yok.

Saygılar...

Jigsaw

Aileden
mert5100 demiş ki:
Aslında hiç öyle düşünmemiştim... Yani o insanları katlettiği için değil. Ör:Fahrenheit ı tam bilmiyorum kişiliğini ama adamı seviyorum bu da onun gibi fakat hiçbir zaman ırk diye ayrımadım öyle birşey olsa Diyarbakırda Kürt lerin arasında 2 sene kaldım çok cana yakın arkadaşlar edindim onlar bize geldi ben gittim... Yani çok mükkemmeldi fakat bunu ırkçılıka alakası yok.

Saygılar...
Ermeniler, Kürtler, Yahudiler, Türkler dediğin sürece benim için insanları sınıflandıran bir ırkçısın. Ne zaman insanlar birbirlerini toplumsal değil bireysel değerlendirir, işte o zaman ırkçılık kalmaz. Bir Türk gidip yabancı ülkelerde rezillik çıkarınca sen de utanç duyuyorsan söylenecek bir şey yok. Her insan kendi yaptığından sorumludur.

Ortamı daha fazla germeyeyim.Arkadaşlar Tüm Forum Sakinlerinden Özür Diliyorum.

Abi nediyorsun yaw bir kere Almanya da 2 Türk Genç[İnsan mı desem] yaşlı Alman adam onları metronun orda sigara içiyorlar uyardı diye adamı ne biçim dövmüşlerdi.Fakat bazen kendimden geçiyorum.Şu Almanların Türklerin evine ve bireylere yaptıklarını duyunca içim kabarıyo kötü oluyorum onları gebertesim geliyor fakat onların hepsi suçlu değil ki...

Bunu şöylede düşünürsek olur. Sınıfın %70 i kopya çekiyor sende çekmiyorsun fakat sınıfın çoğunluğu çektiği için sen öğretmenin güvenini hemen kazanamıyorsun.

Saygılar...

nasyonel sosyalist
yapmasının sebeleri var tartışılır..
eğer hitleri sevmiyosanız KSK yıda sevmiyosunuzdur heralde ikiside adam öldürdü
2side vatani için öldürdü.. bu olayı fasist polimiğine cevirmeye gerek yok.
bi ülkenin ana barosunda 600 avukatın 550 tanesi baska milleten
bır ulkenın yerel kaynakları 0 yaklaşmısken..
bir ülkenin vatandaşı goz gore gore aynı uleknın vatandaslarının aclıkta sefalette görür ise.
bir ülke yıkılmanın eşiğine gelmiş ise...
bunun gibi 100 lerce sebe gosterebilirim :)

yani akla mantıga sıgmayan seyler haklısınız yaptı harbiden aşırı fanatik bi adamdı
ama kendi ülkesi kendi insanları için yaptı bide bu yönden bakarsak nerden bileyim işte yazasım geldi...(Polimik yapmaya gerek yok olayın bu diger yonudur arkadaslar 1 mılyon marka yemek yıyemıyodunuz o zamanlar para yahudilerde almanyanın kendi halkı köle konumunda...) KAVGAM KİTABINI OBJEKTİF BİCİMDE OKRUSANIZ ANLARSINIZ AMA BEN BUNLARI HİTLERİ HAKLI CIKARMASI İÇİN DEMİYORUM AMAN AKRISTIRMAYIN
yani o başlatmasa mutlaka bi halk hareketi görükecekti almanyada sebeb hitler oldu. bu kadar basitddi madem hitler ve nasyonal sozyalızm düşüncesi bi kendinize sorun 60 mılyon taraftarı nasıl topladı peki ? yani sacma sapan bi dusunce bu kadar sempatızan kazanırmı ? bi yerden patlak verecekdi o durum hitler sadece onünü açtı.

Yukarı Alt