1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Adnan Polat:''Gerekeni Yaparız''

1. LionShout

LionShout Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fenerbahçe'nin "Stoch çalımı" sonrası Adnan Polat savaş baltalarını çıkardı... Sarı-Lacivertli ekibin Slovak oyuncunun transferinde etik davranmadığını savunan Başkan Polat, “Rakiplerimizle ilgili düşüncelerimizi tekrar gözden geçireceğiz. Zamanı gelince biz de gerekeni yapacağız” diyerek gözdağı verdi.

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe’nin uzun bir süredir ilgilendikleri Slovak futbolcu Miroslav Stoch’u transfer ederek, aralarındaki centilmenlik anlaşmasına aykırı davrandığını söyledi. Polat, Lig TV’de katıldığı ‘2’ye 1’ isimli programda, “Üzgün, kırgın ya da kızgın değilim. Prensip olarak biz rakiplerimizin yurt dışı hatta yurt içi transferleriyle hiç ilgilenmedik. Ama Stoch ile ilgili Fenerbahçe’nin Chelsea ile
    görüştüğünü biliyorduk. Anlaşmışlar, hayırlı olsun. Biz bu transferde tıkanmadık. Fenerbahçe Kulübü büyük bir zafer kazanmış gibi teklifleri ikiye katlayarak futbolcuyu aldı, olabilir. Bundan sonra demek ki rakiplerimizle ilgili düşünceleri gözden geçirip, tavrımızı ona göre belirleyeceğiz. Zamanı gelince biz de gerekeni yapacağız” diye konuştu.

Kewell’la bağlarımız kopmadı
    Polat, Harry Kewell ile bağlarının tamamen kopmadığını da kaydederek, “Kewell bize ‘Dünya Kupası’nda beni izleyin ne karar verirseniz ben ona saygı duyarım’ dedi. Biz de onu izliyoruz. Ondan sonra kararımızı vereceğiz” diye konuştu. Başkan, Leo Franco’dan da kendisine kulüp bulmasını istediklerini tekrarladı.

2. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer Gökhan Zan kalıp Kewell giderse yönetim çok saçma birşey yapmış olur.Kewell yarım sezon oynadı 9 gol attı Gökhan Zan sadece 3-4 maça cıktı .

3. LionShout

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kewell Galatasaray sakatlık problemlerinden dolayı bırakmak istiyor yönetimden kaynaklanan sorunlardan değil.Ama umarım Kewell kalır.

4. Cynosure

Cynosure Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    kewell ı izleyin dünya kupasında dediklerim birbir çıkıyor santos estiriyor meksikada. eğer kewellda giderse yazıklar olsun galatasaray yönetimine

5. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Karşı atak olarak Alex'i alsınlar :P

6. Apollon

Apollon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    fenev alexi düşünmüyorum dese kim alıcak ki? kendini brezilya liginde bulur. makara:

7. JeWilyn

JeWilyn Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KaynakMaker
    alsalar şu saaten sonra kac yazar adam gelmıs 38 yasına ne yapcak yarım sezon oynar ülkesıne döner ^^

8. LionShout

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sevmiyorum Alexi almasınlar hehe :)