pfffffff

Aileden
ardapa demiş ki:
extraloob demiş ki:
pacific açılmasını hatırlarsınız belki çok sancılıydı ve 3 ay bekledik bu süreçte beni herkes oraya gireceğim için yakından tanıyordu bir dünya guild kurduk yıktık server gelmeden ve o gün geldi hiç uyumadan serverı bekledim sabah server açıldı girdim extraloob olarak aldım ki gelin bana sorun ne stres yaptım ardımdan oyuna girdim bir de ne göreyim _extraloob_ vb. bir sürü account alınmış tabiki onlardan önce girip hesabı almam ile bütün hastalıklı insanlar o charlarımı açamadılar zati açtırmazdım da Cool

bu nasıl rezil ve hastalıklı bir davranıştır ki birisinin nicki ile oyuna girme heyecanı duyarlar aşağılık demek hafif kalır karaktersizlik demek yersiz olur bu sadece bir hastalıklı insan modelidir siz siz olun etik kurallara uyun kendi nickiniz ile oyunlara girin taklit ve sahtekarlık ile uğraşmayın Wink
bir oyun icin hatta bir isim icin sizce fazla abartmıyomusunuz zaten ismi aldıktan sonra yazarsın foruma bu isim bu serverdaki oldu bitti eger hala buna ragmen kaptıran varsa bir seylerini o onlarin sorunu Exclamation Wink
Okan abinin nicki extraloob dur
_extraloob_
extraloob_
_extraloob vs degildir
eger extraloob nickini kaptirirsa o serverda oynayacagini hic sanmiyorum.

eet ben sahsen gordum pt me girdi bende s.a dedim en son 72 lvl di sonra globaldan bisi yazdı bende cvp verdim noldu neden boyle bisi yazdın falan direk kufur etmeye basladı ben dedim bende extraloob tanım extra loob kim ve okan abiyede yani extraloobada kufur etti bende buna ettim nası kfur edersin diye senden bunu beklemezdim faln yazdım bidhaa muhattap olmadım

bocekcik demiş ki:
eet ben sahsen gordum pt me girdi bende s.a dedim en son 72 lvl di sonra globaldan bisi yazdı bende cvp verdim noldu neden boyle bisi yazdın falan direk kufur etmeye basladı ben dedim bende extraloob tanım extra loob kim ve okan abiyede yani extraloobada kufur etti bende buna ettim nası kfur edersin diye senden bunu beklemezdim faln yazdım bidhaa muhattap olmadım
senin ona küfür etmen herhangi bişeyi değiştirdi mi ben bu tip insanlarla diyaloğa bile girmemek gerektiğini düşünüyorum kahvekeyfi

pfffffff

Aileden
Poseidonda bugun 80 olacagim ins da bir tane daha var _ElazigLee_ nickli ama 72 degil yanlisin var Idea

name:extraloob
server:Pacific
guıld:_NoWayOut_
lvl:76
buıld:full str glavie
guıldgrantname:uckTheGod
items:72+3glavie 75+3 head 73+3 shoulder 73+3 chest 72+3 hand 76+3 legs 74+3 boots
unıque kılled: kestiği unıque sayısı 0 hıc dokunmamıs ve gormemıs
karakter sayısı:PAHA BİÇİLEMEZ
not:itemlerinin bu kadar düşük kalmasının sebebini gece gunduz forumda dolaştıgın için ilgilenemiyorsun bence senınde hakkın oyunda kasmak kalıte yapmak diğer admınlerımız foruma herhalde fazla ılgılenmıyor :mrgreen: extraokk
tüm admınlere başarılar dilerim

pfffffff

Aileden
Lord_Rings demiş ki:
ok editlendi extraokk kusura bakma elazıglı hemserım itemlerin kotu manasındamı soledım yoksa özel durumlardanmı anlayamadım :mrgreen:
Itemler kotu sayilmaz sadece bilinmesini istemem extraokk

Lord_Rings demiş ki:
ElazigLee demiş ki:
Lord_Rings demiş ki:
ok editlendi extraokk kusura bakma elazıglı hemserım itemlerin kotu manasındamı soledım yoksa özel durumlardanmı anlayamadım :mrgreen:
Itemler kotu sayilmaz sadece bilinmesini istemem extraokk
ok hemen editledim titan dan başka kımse gormedı extraokk
ben zaten biliyorum yani kimse görmedi :mrgreen: aynı guilddeydik taa ki char hacklenene kadar Crying or Very sad

Yukarı Alt