Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adidas Aldım ama adı çok etkileyici geldi makara:

Adidas Brasic Str II Spor Ayakkabısı ( FULL STR zuahahahaa ) beğendiğim modelin adına bakar mısınız bu kadar olur ya gerçekten ehehehee nese: makara:

Günlük yaşamınızda da çok severek kullanacağınız bu spor ayakkabı,klasik Adidas üç bant detayı ve pürüzsüz üst yüzeyi ile,hem sportif hem de şık bir görünüm yaratacak.EVA orta tabanı sayesinde,ayaklarınız her adımda konforu hissedecek.Sağlam dış tabanı,ideal bir zemin tutuşu yaratırken,uzun süreli bir kullanım sunacak.

bence konu açman biraz garip geldi bro.Kiminin parası war yok sen adidası çıkarmış koymuşsun :D herkes senin gibi zengin mi
Ps:Hayırlı olsun bro güle güle kullan

EmmaW

şu adidasın sadeliğine hastayım siyah üstüne beyaz bantlar çok şık duruyor bence doğru seçim :nod:
adamın herşeyi full str :mrgreen:

extraloob demiş ki:

Adidas Brasic Str II Spor Ayakkabısı ( FULL STR zuahahahaa ) beğendiğim modelin adına bakar mısınız bu kadar olur ya gerçekten ehehehee nese: makara:

Günlük yaşamınızda da çok severek kullanacağınız bu spor ayakkabı,klasik Adidas üç bant detayı ve pürüzsüz üst yüzeyi ile,hem sportif hem de şık bir görünüm yaratacak.EVA orta tabanı sayesinde,ayaklarınız her adımda konforu hissedecek.Sağlam dış tabanı,ideal bir zemin tutuşu yaratırken,uzun süreli bir kullanım sunacak.
ayakkabı pert ama markası yeter hayırlı olsun :thumbsup:

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:

Hayırlı olsun abicim iyi günlerde kullan :beer: Bendekide full int Nike kapıştıralım bi gün . makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JetHomme demiş ki:
Ben bunun Cırtcırtlı :lol: Modelini almıştım. Çok rahat bir ayakkabı. Güle güle Kullan Okan abi...

harbi çırt çırtlısıda vardı o biraz hafif kaçar diye bağcıklı aldım bende onu da çok beğendim ama muhteşem bir ayakkabı her yıl bir ayakkabı modası çıkıyor nike aldım converse aldım bu sene adidas bakalım seneye lotto ya da puma alırız herhalde 8)

extraloob demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Ben bunun Cırtcırtlı :lol: Modelini almıştım. Çok rahat bir ayakkabı. Güle güle Kullan Okan abi...

harbi çırt çırtlısıda vardı o biraz hafif kaçar diye bağcıklı aldım bende onu da çok beğendim ama muhteşem bir ayakkabı her yıl bir ayakkabı modası çıkıyor nike aldım converse aldım bu sene adidas bakalım seneye lotto ya da puma alırız herhalde 8)
Bundan önce Converse giyerdim. Bunu aldım. Şimdi ise Tiger Giyiyorum. Tiger almanı tavsiye ederim abi. Çok rahat bir ayakkabı 170TL civarı ama verdiğin parayı hak ediyor.

Hayırlı olsun abi :beer:
fakat belirtmek isterim ben bu ayakkabının iki rengini de aldım bu renk ve siyah olanını fakat ikiside 2 ay içinde pert oldu demedi deme :)

shneZee demiş ki:
fakat belirtmek isterim ben bu ayakkabının iki rengini de aldım bu renk ve siyah olanını fakat ikiside 2 ay içinde pert oldu demedi deme :)
Ayakkabıyı nasıl kullandın öyle :lol: :lol:

JetHomme demiş ki:
shneZee demiş ki:
Ayakkabıyı nasıl kullandın öyle :lol: :lol:
Gayet temiz düzenli kullanırım eşyalarımı top'a dahi değmedim + kimseyi tekmelemedim de :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Zeratul demiş ki:
adidas superstardan başka spor ayakkabı giymem :P

superstar hatuna aldım 164TL fiyatla ahahaha tam superstar o ama ihihihiii :mrgreen:

ben takıntılıyım beğendiğim model olsun hiç önemli değil ayrıca ben siyahtan başka giyemem o yüzden ana renk siyahtır bende ki adidas'ın en sevdiğim ynaı bu klasik siyah modeli 3 beyaz bantlısıdır daha öncede şunu almıştım converse'i de bulurum biraz bakayım nete neredeydi :P

NIKE :

Yukarı Alt