Adana’da yine at eti yakalandı
Öğrencilere at ve eşek eti yedirildiği ortaya çıkan Adana'da, bu kez de 220 kilo at eti ele geçirildi.

ADANA - Alınan bilgiye göre, Seyhan İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Dikili Jandarma Karakolu ekipleri, bir ihbarı değerlendirerek Adana'dan Mersin'e giden 32 yaşındaki A.A. yönetimindeki otomobili, D-400 kara yolunda durdurdu.

Yapılan aramada, 3 ayrı çuval içinde toplam 220 kilo at eti ele geçirildi.

Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan otomobil sürücüsü A.A. ile yanındaki H.D'nin, etleri Mersin'de bazı lokantalara satmak üzere götürdükleri öğrenildi.
Tarım İl Müdürlüğünün tahlil için numune aldığı etler, imha edilmek üzere Adana Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Kaynak- Bundan sonra et yemem arkadaş :roll:

Adana Kebabının Müthiş sırrı :lol:
Ps: Nereye Gidiyor bu memleket ...
Ps2: At eti dinimizde haram değildir.Türkler tarih boyunca at yemişlerdir.

DaRKWaTcH demiş ki:
Adana Kebabının Müthiş sırrı :lol:
Ps: Nereye Gidiyor bu memleket ...
Ps2: At eti dinimizde haram değildir.Türkler tarih boyunca at yemişlerdir.
:lol: :lol: Bi ara deniyelim o zaman at eti lezzetlimi,madem haram değil. :twisted:

hmzsnmz demiş ki:
Valla yeme içmenize bakın ^^ Bu haberleri okumayın bile :P Çünkü okuyunca hem iştahınız kaçıyor hem de sanki yediklerimiz bu haberlerden sonra değişecek :lol:
Mahallenin kasabından 300 krş a burger aldım tam yiyorum bu konuyu gördüm :mrgreen: :oops:

DaRKWaTcH demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Valla yeme içmenize bakın ^^ Bu haberleri okumayın bile :P Çünkü okuyunca hem iştahınız kaçıyor hem de sanki yediklerimiz bu haberlerden sonra değişecek :lol:
Mahallenin kasabından 300 krş a burger aldım tam yiyorum bu konuyu gördüm :mrgreen: :oops:
makara: makara:

Yukarı Alt