hotandaysa dowhanga ısınlanıyo senin stalldayken ışınlanmaya tıklıyo return çekmio yanlız işte dowhanga ısınla diyo senin stallındayken ısınlanınca sana da ßß diyo deniyebilirsiniz :D

:D Bu Arada Mediapk2 De O Bugu Kapattım At Yavaş Yürüyünce ?? Vermiyor :D + Arkadaşında Dedigi Gibi Teleportla yapmıştır İlla Thieflikle Değil..

asam ben gm yim dedi bende stalla bakıyodum baktım adam stall kapandı dc yedi galiba yanındaki gm yim diyen adamda kayboldu teleportun yanında bence teleportla yapıyo :D

SleepWalkeR

Tanınıyorum
o işin suyu çıktı canım :D birinin stalının yanında teleport penceresini açıyosunuz ışınlanma yerine tıklıyorsunuz sonra ilk seçeneğe tıkladıktan snra hotandaysanız donwhanga tıklayacaksınız ama, tıkladığınız saniye içinde adamın stalına tıklamanız lazım. ama çok seri olursanız siz teleport olduktan sonra adamın stalı donwhang da açılmış olcak ama adam dc olur . bunun içn stalınızı binaların arkalarına kurun. boylece hem siz dc olmazsınız hem hotanda fazla lag olmaz .

1 GM türk var notice attı o ama Gm deyil seni buga soktu tombalaci nın 60 lık atında ağır yürüşte hata veriyor ondan Dc yiyon

teleporta tıklayın sonra selec areaya tıklayın nereye ışınlanmak istiosanız yazısı cıkınca stala girin stal acıldıgında hemen basmanız lazm =) genelde teleporta yakın yerlerede yapılır ama hotanda blacksmith stable potcu trader elbiseci ws butun npclerde dc edebiliorm =) eger dc edicek kişi teleportun sınırından uzaktaysa yön tuşlarını kullanarak yanına gidebilirsiniz... Herkese bol bol Dc verdirmeler =)

zaa ne GM si gm nin oyuna girdiğimi var adamlar stall dc si yada ezelanceden yetirdtiyolar ben oyunda türklere yapmıyorum ama yabancılara dc yedirtiyoru. :twisted: :twisted:

PhonyKing.

Öğretiyorum
Hotanda Teleporta yakın Kurarsan adam Uzaktan senin staLına veya baktığın staLa tıkLıo staLa girene kdr Teleporta tıkLayıp Dwye ışınLanıo sonra dwye geLdiğinde snn staLın açık oLuo ve staLı kapadıgnda e bastığında sen BoM dc Yiyorsn :lol:

Yukarı Alt