Spartan123 demiş ki:
biz türkler kendimizi her zaman karşısındakini dolandırabilecek , soyabilecek , rezil edebilecek zekaya sahip üstün canlılar olarak görürüz.bu yüzdende sevilmeyiz . alın işte yaptıgı şey çokmu güzel?
Kesinlikle katılıyorum.Çok güzel yazmışsın. :muck:

TwiLighT demiş ki:
RuSeN demiş ki:
Bazı ardakşlar anlamamış ama neyse canları sağolsuNxD biras gülelim dedim:D:DZaten Öle dedikleri gibi bir anlamda olsaydı Ben eklemsdım:D:D
Anlaşılmayacak tarafıı var ava giderken avlanmışsın işte :lol:
Arkadaş bir tek kendisi anladı başka kimse anlayamadı zaten. :mrgreen:

@RuSeN
Dalga geçmeye çalıştığın adam farkında olmadan seni rezil etmiş,sen hâlâ anlamıyorsun.

" writen by elecTRo_07 " yazmış. Yani o globali yazdıran kişiyi göstermiş. Az bi ingilizcen olsaydı anlardın ama, zamane gençlerinin vakıf olamadığı bir özellik ingilizce bilmek. :oldie:

Geçmiş olsun.

AÇmaıom kOnuyu la Charda bnm değidli zatne BÖHÜHÜÜHÜHÜ Sİl ** Modetörü BEnide BANLA ZUahahhahahahahxD
herif konuyu böyle editlemiş... BU kadar saf bir milletiz diyince herkesin milliyetçilik duyguları kabarıyor. Serverde Allah'ın god demek oldugunu anlattıgım 20kişi , birdaha asla Allah 'a küfür etmedi.Silkroad' ı oynayan türklerin %60ının cocuk oldugunu , dolandırıcılık , kandırıcılıgın onları yücelttigini söyledigimde , üstüne bide benimde türk oldugumu söyledigimde , birdaha globalden fuck turks demediler.Yabancı guilddeyim, zamanında unionda türklere en adi lafların söylendigi uniondayım.şimdi o yaptıklarından dolayı özür diliyorlar.Diyorum ki , küfür edecekseniz türklere etmeyin.küfür edecekseniz sizi dolandırmaya çalışana edin.Bi türk yarım saat 5kpls diyorsa sizde kebab pls diyin diyorum geçin diyorum. bu sayede birçok küfürdende kurtarmış oluyorum ortalıgı.

@Spartan123
artık çocukları ciddiye almıyorum, güzelce yardım isteyene elimi uzatırım. Konuyu açan çocuğun yaptığı gibi kendini küçük düşürüp,zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışanlara kulak asmıyorum artık.
Yardım damarlarımı kuruttular bu yüzden.

Oyunda bile böyle davranıyorlar, gerçek hayata atıldıklarında neler olacak çok merak ediyorum :?
Yenilip yutulacaklar, pısırık bir yaşam,kabuğunu yaramamış gençler. :S :S

A.T.P demiş ki:
@Spartan123
artık çocukları ciddiye almıyorum, güzelce yardım isteyene elimi uzatırım. Konuyu açan çocuğun yaptığı gibi kendini küçük düşürüp,zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışanlara kulak asmıyorum artık.
Yardım damarlarımı kuruttular bu yüzden.

Oyunda bile böyle davranıyorlar, gerçek hayata atıldıklarında neler olacak çok merak ediyorum :?
Yenilip yutulacaklar, pısırık bir yaşam,kabuğunu yaramamış gençler. :S :S
hayatta yaptıklarını söyleyim ben sana , kasıyorlar , kasıyorlar,dolandırıyorlar , soyuyorlar , soyulunca milleti dövüyorlar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt