1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Adaletiniz bu mu ?

1. Lord_Serkan

Lord_Serkan Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O küfür ederken uyarı alıyor ben küfür edince direk ban yiyorum ?

Herkese küfür etmedim ,leblebiye küfür ettim .Resmen taraf tutuyorsunuz .Yazıklar olsun hepinize . Çoğu yöneticiden beklemeyeceğim tepkiler aldım .Niçin birde benim açımdan bakmıyorsunuz olaya ? Adam soyguncu diyorum ,bu herifi tanımam etmem niçin niye iftira atayım ?Önemli olan bu da değil kesinlikle adaletli deilsiniz .İlk önce aileme küfürü FORUM üzerinden etti ,oyundan felan deil. 2 günde 2 konu açtım kimsenin umrunda bile olmadı . Herneyse Liblibi elimden hiçbirşey gelmiyor belliki bunların hepsi senin adamın .Hepinizi Allah a havale ediyorum.O kim suçlu kim suçsuz çok iyi biliyor !

2. J0K3R

J0K3R Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

qanqa ben sana hak verıyorum adam kufur etmıs oda o neden ban yemedı ^^ ama neyse ben kactım topıcten ıhıhıhıh

3. ViruS_

ViruS_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onun ayrıcılığı var o mod. :) sen sadece bizim gibi bir pasif üyesin :lol:

sen daha üye olalığı 1 gün olmuş o aylarca burda üye ve mod.

4. Zardock

Zardock   nowayout rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya burda uyelıgın eskı olması falan sorun değildir bence. lib in dedıgı bılme nerden gırer bacından cıkarım yaptıgı cok yanlıs uyarıldıgı zaman edıtledı mesajını ama sen ağza alınmıycak kufurler etmıssın forumda belkıde o kufurlerı yazmasaydın banlanan sen olmıcaktın

bı kere daha gördük bir anlık sınırle edılen kufurun sonucunu belkı sen haklısını belkı o ben onu bılmem ama o yazdıklrın senı suclu yaptı

5. pfffffff

pfffffff Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad online meslek lisesi anasınıfı terk.
    ban yiyen arkadaş eski nickini verde bir tarama yapalım haklı haksız çıksın ortaya
    ban yetkisi çıkalı son günlerde çok kişi banlanmaya başladı,biraz sizde hata varsa birazda bizde var yok değil...
    ama küfür dendiğinde hak hukuk biter benden demesi kime edildiğinin önemi yok ban atılır,ayrıca taraf tutma diye birşey yoktur.

6. Tweety

Tweety Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Chief Operating Officer
    Dark_Hero :mrgreen: sanırım

7. S1LenCe

S1LenCe Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Chemister
    darkhero nicki ve bu konuda liblibi o lafı etmıs olsa bile suan icin benım gozumde haksız bu arada su sultan denen adamda o bunlar aynı kısıler benden solemesi.yazdığı o kufurlerı ılk ben okudum.ve hakkaten hani ip ban bile olurmustu bu adama ben olsam ip ban atardım gunlerce ip degistire degistire girerdi siteye

o ettigin laflar cok yanlis ve hala diyorsunki ben neden banlandım.ben tek kisiye ettım kufur.Yok bide bize de etseydın ordata ana baci kardes bırakmayaydın..... Mad

8. Lord_Serkan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım ben küfür etmedim demiyorum.Ettim fakat önce liblibi bacıyı felan karıştırdı .yoksa ben asla forum adabımı bozmazdım .Ona uyarı bana direk ban taraf tutma değildir de nedir ? Bacıma uluorta küfreden biri cezalandrılmadığı için bende ona küfür ettim,nasıl olsa ona bi ceza uygulanmamıştı ve bu koşullarda banada uygulanmamalıydı. Ban yiyen nickim DarkHero .

9. S1LenCe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Chemister
    Birader sen ettiğin kufurlerın farkında değilsin galiba..punto 20 yle koca koca yazdığin o sevimli arkadaşinin puhaa ettiği lafa bak diye aynı mesajı defalarca aynı yere kopyalayıp yapıştırması.yani bunlar ban sebebi degil ? seni 1 kere uyarsalar yeter ? bole düşünüyosun ha ?
    liblibi tmm kabulum senın ailenden 1 kisiye kufur etmis 1 kere olmus uzatmamis ve uyarısını almıs.

ama sen adamda ne anne ne aile ne kendi cinsiyeti ne yaptığı meslek ne cinsel tercihi hicbirsey bırakmamısın.bi de sirin bir arkadas acmissin.( arkadas diyorum ama garanti ayni ip dir extraokk )
    o da seni tastikliyor.sen banı hak etmemişsin onu için yaratılmışsın bence

kahvekeyfi

10. Lord_Serkan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O kişiyi tanımıyorum.

11. S1LenCe

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Chemister

Kanuni sultan süleymandan bahsediyorum kahvekeyfi ü
    dahada yazı yazmıyorum gereksiz..

12. Lord_Serkan

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tanımıyorum onu

13. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben daha cok taraf tutmadan ziyade olayi bilmememe ragmen bir kac sey yazicam davranisiniz hic ama hic hos degil x isimli sahis kufur etti y isimli sahisda kalkti bu sekilde karsilik verdigi zaman ikiside gozumde ayni konuma dusuyor
    insanlarin uymasi gereken kurallar vardir bu realdede sanaldada gecerlidir insanlari rahatsiz edicek insanlarin goz zevkini bozucak insanlari huzursuz edecek davranislardan kacinmanizi tavsiye ediyorum bu yapmis oldugunuz hareket hic hos degil burasida aile ve siz aileniz yanina bu sekildemi konusuyorsunuz aile terbiyenizi bu sekildemi aldiniz bir kac gundur forumda sadecebasliklari okuyor ve donanim bolumu ile ilgileniyorum herkezde bir sikayet bir yakinda arkadaslar forumda degisen bir sey yok degisen sizlersiniz bir birinizi sevin birbirinize saygi gosterin yanlis dusunceler bile olsa bunu kotu sozlerle degil insanlikla anlatin affetmek buyukluktur ogretmek buyukluktur kufur eden arkadasi uyar bak arkadasim bende sana senin konustugun dilden konusabilirim ama bu hos birdavranis degil diyebilirsiniz
    lutfen duyarli olalim buradaki insanlarin goz zevkini bozmayin sorununuz var ise msnden ozelden yada daha farkli yollardan halledin ama olaylari buraya lanse edip polemik yapmayin

14. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    punsier gayet güzel açıklamış daha uzatmaya gerek yok.