Ilıcalı, yıldızını parlatan “Var mısın Yok musun?” adlı yarışma programına noktayı koydu. Milliyet yazarı Ali Eyüpoğlu, Ilıcalı'nın Show TV ile de yolları ayırdığını ve Kanal D ile görüştüğünü iddia etti.

İşte o yazı...

"Aldığım bilgiye göre Acun Ilıcalı'nın bu kararı vermesinde, kanaldan alacaklarını tahsil etmekte ciddi sorunlar yaşıyor olması ve Show TV'den alacağının 6 milyon liraya yükselmesi en büyük etken oldu. Acun Ilıcalı'yı arayıp, konuyu sordum.

“Var mısın Yok musun?” yarışmasını bitirdiğini söyleyen Ilıcalı, “Yeni yayın döneminde yeni ve çok güzel bir programla tekrar ekranda olacağım. Revaçta bir yapımcı olduğum için 'görüşelim' diyen her kanalla görüşüyorum, ama henüz hiçbir kanalla anlaşmadım” dedi.

Acun Ilıcalı, Amerika'da büyük ilgi gören yeni projesi “American's Got Talent”ın Türkiye versiyonu için henüz hiçbir kanalla anlaşmadığını söyledi, ama aldığım bilgilere dayanarak şunu iddia edebilirim. Acun Ilıcalı'nın yeni kanalı yüzde 99 ihtimalle Kanal D olacak. Yanılıp, yanılmadığımı zaman gösterecek."

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne yapsa yakışıyor, merakla bekliyorum lakin survivor'ı bir kez daha yapmasını isterim direk katılırım walla :D

her yaptığı programda başarılı oluyo,yeni yapcağı programdada başarılı olcağına eminim

extraloob demiş ki:
ne yapsa yakışıyor, merakla bekliyorum lakin survivor'ı bir kez daha yapmasını isterim direk katılırım walla :D
Yaş sınırı olmasa bende katılırım ama abi yas sınırı var bıdaha yaparsa ıns gıdersın :P

bir de show tvyle çok iyi anlaşıyor her teklifimi kabul ediyorlar diyordu, fear facter gibi yarışmalar yapınca daha güzel oluyordu yine yapar saçmasapan reytingi yüksek bir program

extraloob demiş ki:
Okan abi seni tvde görmek istiyoruz.Yarışmada her bölümü geçtiğinde Extraloob diye bağrırsın site reklamı olur bedavaya . :twisted:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Acun destekliyorums seni canın ne istiyorsa onu yap çünkü neyler uğraşıyorsan üstesinden geliyorsun

EmmaW

olan varmısın yokmusundaki sırası gelmeyen yarışmacılara oldu ^^ :D okan abi seni tv de görmek isteriz ^^ fear factor extreme ye katıl dicemde .. :D

extraloob demiş ki:
Okan abi survivor'a bir katıl üye sayısı 5 katından 3 fazlasını 10'a katlayıp 30.000 geçer. :twisted:

Yukarı Alt