arkadaşlar virüs programımla bir klasörü taradım virüs buldu. fakat silmiyor. ve klasörü elle silmeye çalıştım , uyarı veriyor klasör içinde dosya olmamasına rağmen???

dosyayı masaüstüne indirdim fakat masaüstünde yok. birdaha başka bir klasöre indirdim oradada yok, şüphelendim klasördeki dosyaları sildim klasör silinmiyor. kullanılan dosya var diyor. virüs programım panda. taradım, keylogger tipi virüs var diyor fakat klasör içinde dosya yok, nasıl çözebilirim acil yardımm.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
sımdı soyle yap. nod32 yı ındır ve kur sonra crackle ozel pm den sana yardım edecegım.sonra
dosyaya gel sag tus yap.clean fıles a tıkla vırus varsa sılecektır.eger nod32 nın cracklısıde sılemezse buyuk ıhtımal wındows dosyasına bulasmıstır.Ancak en temız yontem formattır.Vırus bır cok dosyaya yayılmıs olabılır .

dosya görünmüyor ekranda, içinde bulunduğu klasörü taratarak bulmuştum fakat aynısını masaüstünede indirmiştim başta, masaüstündekini nasıl silicem :(

freestyle çok teşekkür ederim yardımların için. nod32 virüsleri siliyor, virüsü yayan dosyayı silemiyordu. sürekli yayılıyor. tekrar siliyorum. dayanamadım format attım artık :)

Yukarı Alt