N0F3AR

Tanınıyorum
arkadaslar cpu %100 çalışıyor fanlar pancar motoru gibi calısıyor notbook patlıcak acil yardım makinede wista ultimate var norton 360 orjinal var ve hiç bişey calısmıyorken işlemcim %100 çalısıyor nortonda da hata görünüyor

Takımı
Galatasaray
N0F3AR demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
en kısa zamanda bir servise götür.
yapıcakları şey format atmak onu bende atarım ama arşivlerim gidicek başka bi yolu yokmu
önemli dosyalarını D: bölümüne at formatta silinmezler.önce format at sonra geçmezse servise götür derdini güzelce anlat.büyük ihtimal işlemci ile fan arasında uyumsuzluk vardır veya virus vardır makinede.

N0F3AR

Tanınıyorum
makine daha yeni sadece c bölümü var d de recoveryler var yer yok orda harici diskte yok offf bi yolu olmalı bu nalet şeyden kurtulmanın araştırdım ama bulamadım bi çözüm bulalım kardes duacın olayım bekliyorum yardımlarını format hariç :) cıkmazlardayım :((

Takımı
Galatasaray
N0F3AR demiş ki:
makine daha yeni sadece c bölümü var d de recoveryler var yer yok orda harici diskte yok offf bi yolu olmalı bu nalet şeyden kurtulmanın araştırdım ama bulamadım bi çözüm bulalım kardes duacın olayım bekliyorum yardımlarını format hariç :) cıkmazlardayım :((
pcni kaspersky ile tamamen tarat.virüs kalmasın.geçmezse fanı ve işlemciyi çıkar tekrar tak.ha ben risk alamam dersen orası başka :sfff:

N0F3AR

Tanınıyorum
hacı cıkarimde laptop bea masaustu olsa dumanını attırcamda bunda yemio :))

N0F3AR

Tanınıyorum
kaspersky full falan varmı bildiğin fazla masraflı oldum ama

N0F3AR

Tanınıyorum
extraloob demiş ki:
norton'u sil at çöpe restart at sorun kalmaz.
abi şimdi bi gelişme oldu makineyi pilde kullandığım zaman o sorun kalkıyor şarza taktığım zaman gene %100 e vuruyo fanlar bağarmaya başlıyo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
laptop mı bu uuu normaldir anormal davranışlar sergilemesi ama çözümleri basittir makinayı tanıman lazım.

N0F3AR

Tanınıyorum
extraloob demiş ki:
laptop mı bu uuu normaldir anormal davranışlar sergilemesi ama çözümleri basittir makinayı tanıman lazım.
abi makina hp pavilion bu gune kadar hiç bi sorunu yoktu dun farkettim bu sorunu nortonuda sildim oylede denedim neler denemedim ki format atıcam win7 kurcam ama daha yeni makina hem garantisi gidiomus hemde recoveryler gidicek e bide arşivler var kıyamıyorum acıkcası bi yolu olmalı abi bunun ne olur bi yöntem yol soyleyin yapayım olsun duacınız olayım

Takımı
Galatasaray
sen format atınca garantisi falan gitmez yalan onlar..at sen formatını yine olmazsa götür servise.sorun çıkarırlarsa sert çıkış kuzu gibi olurlar.

Format attığınızda kurduğunuz işletim sisteminin orjinal olmasını arar bazı servisçiler.
Bu benimde başıma gelmişti.
Ama bunu HP gibi bir firmanın yapması ilginç geldi.
Şimdi gelelim diğer konuya olay eğer fişi taktığınızda işlemci %100 lere vurup çıkardığınızda normale dönüyorsa bu işin içinde işletim sistemi ile ilgili bir durum yoktur.
Aksine büyük ihtimal devrelerde yada akımlarda bir sorun var.
Makinenizi acil bir şekilde garanti kapsamından çıkmadan servise götürün.
Çünkü işletim sistemine mazeret bulan servisçiler yanlış kullanımdan dolayı da garanti kapsamından çıkartmaktadırlar.

Toshiba olsa makinen yansa bile sana ya yenisini veriyorlar yada yapıp veriyorlar.
1 kuruş bile para almıyorlar 8)
İşte teknik servis ayrıcalığı diyoruz biz buna.

Dediğimi unutma...
Saygılarımla.

N0F3AR

Tanınıyorum
volkan.ka demiş ki:
Format attığınızda kurduğunuz işletim sisteminin orjinal olmasını arar bazı servisçiler.
Bu benimde başıma gelmişti.
Ama bunu HP gibi bir firmanın yapması ilginç geldi.
Şimdi gelelim diğer konuya olay eğer fişi taktığınızda işlemci %100 lere vurup çıkardığınızda normale dönüyorsa bu işin içinde işletim sistemi ile ilgili bir durum yoktur.
Aksine büyük ihtimal devrelerde yada akımlarda bir sorun var.
Makinenizi acil bir şekilde garanti kapsamından çıkmadan servise götürün.
Çünkü işletim sistemine mazeret bulan servisçiler yanlış kullanımdan dolayı da garanti kapsamından çıkartmaktadırlar.

Toshiba olsa makinen yansa bile sana ya yenisini veriyorlar yada yapıp veriyorlar.
1 kuruş bile para almıyorlar 8)
İşte teknik servis ayrıcalığı diyoruz biz buna.

Dediğimi unutma...
Saygılarımla.
makinenin kaskosu var 1 yıl daha 4 aylık makine hor da kullanmadım sadece uzun sure acık kaldı torrent indirdim

Sen dediğimi yap işin ehlisine bırak.
Anlattıklarına göre senin işin formatlık değil. Bi servis yüzü görmesi lazım.

N0F3AR

Tanınıyorum
volkan.ka demiş ki:
Sen dediğimi yap işin ehlisine bırak.
Anlattıklarına göre senin işin formatlık değil. Bi servis yüzü görmesi lazım.
sağolasın kardes Allah razı olsun herkesten

N0F3AR

Tanınıyorum
- Resim Silinmiş.

İşlemci artık normal çalısıyor bunların ikisini iptal ettim düzeldi tamamen kendi cözümüm ve calısmam umarım benden baska mağdurlarında işine yarıyacaktır...
başlat/çalıstır/msconfig/hizmetler menüsünde bu sekilde bilinmeyen iki şeyi iptal ettim ve yeniden başlattım sorun düzeldi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt