banaada lazımm bilen birisii amaa yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk warsaa pm plssssssssssss

WeAre

Buralıyım
söyleyinde bilelim ne yapacaksınız bizim içinse bizde bilelim tandıklarım var onlara söylerim

ganigani demiş ki:
Of sabah ayzdıkm cevap şimdi geldi gerek kalmadı şuan.Yani hala gerek varda şuan olmacayacak o iş.Ama mertcangs yarınmsnin açık olursa iyi olru
kapalı kutu gibi konuşcağına daha acıklayıcı olsan nasıl olur deniz :mrgreen: ya tam olarak anlat yada ilgili kişilere pm at hiç bizi meraklandırma :twisted: ?!!!!!!..

WeAre

Buralıyım
ya bizede anlatsan çalınmasından korkuyosan öm at merak ettik :D

JasonWalker'dan reca etmiştim şu auto potu falan hatırlarsanız.Bugün aban döndü yaptım dedi ama media .pk2 de birleştirmek gerekmiş.O psroyu indirmemiş bende bilmiyorum birini bulıyım dedim ama ben bulana kadar çıktı.Neyse yarına kaldı işte.Çalışacağından o kadar çok umutlu olmasa da çalışma ihtimali bulunmakta. çünkü isrodaki gibi tüm codeları uygulamış.Rahatladınızmı :D

ganigani demiş ki:
JasonWalker'dan reca etmiştim şu auto potu falan hatırlarsanız.Bugün aban döndü yaptım dedi ama media .pk2 de birleştirmek gerekmiş.O psroyu indirmemiş bende bilmiyorum birini bulıyım dedim ama ben bulana kadar çıktı.Neyse yarına kaldı işte.Çalışacağından o kadar çok umutlu olmasa da çalışma ihtimali bulunmakta. çünkü isrodaki gibi tüm codeları uygulamış.Rahatladınızmı :D
ver ona bizim kullandığımız media pk nın linkini o birleştirsin direk :?!

Yukarı Alt