1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Acill LÜTFEN__ yardım__

1. alideli

alideli Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    :roll: 95 ünvan görevinin 7. aşamasında takıldım :( Captain ünvan görevi en son Niya Generallerden FLUTTER SPRİT i düşürdüm ama teslim edemiyorum :(

2. alideli

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    acillllllllllllllllllllllll :(

3. alideli

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    lütfen yardım

4. Mc.usLanMaz

Mc.usLanMaz Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum Aynen Şöyle Olucak . . eu san ch sende aynısı olucak sadece Kaleler farklı
    Önemli Olan Flutter Düşürmek.. Sen 100 Tane düşürürsün Fakat Sağlam olanlardan düşürmessin Kırıklar vAr 1 Tane sağlam düşür direk kocaman yazı yazcak hadi k.gelsin :) :thumbsup:

Görev 6 - Hayalet

Adrian sana tuzaklar verecek, Taklamakanda Niya general'lere gidin ve orada tuzağa sağ tıklayın, orada tuzak kurulacak. Niya generalleri bu tuzağın üstüne doğru çekin. Mob ne zaman onun üstünden geçerse sana spirit verecek, yada tutmayadabilir.Genellikle sana Fusser spirit düşecek ama düşürmen gereken şey normal spirit.Ne yazıkki sen bu tuzağı sadece 60 sn'de birkere kullanabilirsin. Normal spirite ihtiyacın var ve bunun için 40 tane tuzak gerekli.Bu süre içerisinde bende 16 adet fusser spirit oldu.
    1 tane normal spirit düşürdüğünde COnstantinopole'de Witch'e geri dön.
    Witche geri dönme süresi içerisinde teleport olmazsın,constantinopleye atla yada yürüyerek gitmen lazım.