Beyler eve yarasa girdi :cry: nasıl çıakrıcam bilmiyorum havluyla filan yanaştım ancak gitmiyo tavanda dönüp duruyo çıkarrmak için ne yapabilirim başına böyle bir olay gelmiş olan varsa söylesenin fobim var yanına yaklaşamıyorum herhangi bir bilgisi olan varsa paylaşsın :buddha:

Kap bi sarımsak , 2 tane sopa al :D gerisini sen biliyorsun :D ...

..
Onlar kördür ışığı hissedemezler :D odanın hiçbiyerinede muhakkak çarpmıyordur ... Camı aç kapıyı felan aç .. Yere Korkunç yüksek sesler çıkar ... Gerçekten çok faydalı :D Burda Yarasalar çok ondan biliyorum..
Bu yöntem etkili olmazsa Havaya Küçük yiyecekler [nohut fasulye vs.] at onlar onu farkedip havadaki küçük şeylere yönelirler .. kapıya doğru atarsan sürekli farkedip çıkıcaktır ^^

Prada

Eğer pencere açacaksan ışık açma. Yarasalar ışık görünce kör olurlar direk odaya doğru ucuyolarsa dalış yaparlar. Iyi yırtmışsın normalde bi yarasanın girdiği yere arkasından gelenlerde takip edip girer..

Gaara Of Sand demiş ki:
Kap bi sarımsak , 2 tane sopa al :D gerisini sen biliyorsun :D ...

..
Onlar kördür ışığı hissedemezler :D odanın hiçbiyerinede muhakkak çarpmıyordur ... Camı aç kapıyı felan aç .. Yere Korkunç yüksek sesler çıkar ... Gerçekten çok faydalı :D Burda Yarasalar çok ondan biliyorum..
Bu yöntem etkili olmazsa Havaya Küçük yiyecekler [nohut fasulye vs.] at onlar onu farkedip havadaki küçük şeylere yönelirler .. kapıya doğru atarsan sürekli farkedip çıkıcaktır ^^
Sağol ancak gerek kalmadı kapı pencere açıktı kendisi çıktı Bir daha başıma gelirse dediklerini deniyeceğim :thumbsup:

İnternette Okuduğum Bir Haberde Adam Balkonuna Tuvaletini Yapan yarasaları M16 ile Öldürdüğünü İddaa Ediyordu :lol: , Ayrıca yarasaların B*kları Çok Para Ediyormuş :lol: Şaka Değil :D

The GoDFatheR demiş ki:
İnternette Okuduğum Bir Haberde Adam Balkonuna Tuvaletini Yapan yarasaları M16 ile Öldürdüğünü İddaa Ediyordu :lol: , Ayrıca yarasaların B*kları Çok Para Ediyormuş :lol: Şaka Değil :D
Doğrudur ama türkiyedekiler para etmez :D

Prada demiş ki:
Eğer pencere açacaksan ışık açma. Yarasalar ışık görünce kör olurlar direk odaya doğru ucuyolarsa dalış yaparlar. Iyi yırtmışsın normalde bi yarasanın girdiği yere arkasından gelenlerde takip edip girer..
? Yarasalar göremezler zaten doğuştan kördürler .. Güneşe çıkamamalarının nedeni gözlerinin acıması değil derisinin ince ve hassas ollmasındandır :D , ayrıca türkiyede heleki şehir merkezinde yarasalar sürü halinde dolaşmazlar :D dediğin ancak mağaralarda olur :mrgreen: :dance:

Brooklyn

Buralıyım
Sinek ilacı sık :D
Valla hiç başıma gelmediği için birşey söyleyemicem arkadaşların önerdiklerini yap olmazsa şu sinek ilacını bi dene :lol:

Yukarı Alt