1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Acil Yardım Delirecem

1. Tornado

Tornado Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ya Oyuna giriyom lag mag hiç bişi yoq termtemis çalışıyo gram kasılmadan Pc, Sonra Taxiye girmek için E(party Macht) ' ye Bi basıyorum ya ilk sayfada yada 4.cü sayfaya geçemden 3. sayfada takılıyo kalıyo oyun devam ediyo sesler geliyo ama ekran donuyo sonlandırmak zorunda kalıyorum.. çözemedim yardım

PC Öz: intel dual core E4500 2.2 Ghz > 512 Geforce 7300(harici) > 2 gb DDr2 RAM >80 gb Hardisk

Çözmek için Yaptıklarım: 1)Oyunu silip kurdum 2)Ekran kartı driverini sro nun sitesinden indirp kurdum 3)Tozdan fln işlemci ısınır felan die kasayı açıp temizledim kapakları açtım fanları kontrol ettim 4) işlemci pastasını kontrol ettim :thumbsup:

2. ozy67

ozy67 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Hunter
    1-) Kapakları acık bırakma cunku kasanın ıcınde bir hava sirkülasyonu olmaz...
    2-) işlemci macunu dedıgin sey termal macundur ve kesinlikle islemci sokup tekrar takmaya calısma... bunu yaptıysan termal macun sık tekrar. hava almaması lazım...

3-) zaten sorun işlemcinin ısınması yuzunden olsaydı. makine donmaz reset atardı... :thumbsup:

4- ) bence senin donanımla alakalı bi sorunun yok.... ( yınede eger ekran kartın fanlı ise bi kontroL et )
    5- ) 3. veya 4. sayfa ile de alakası yok.. bazen sroda bole buglar olabılyor...
    6- ) Bence senin makinenin FormaT atma zamanı gelmiş :D
    7-) InteL chipset driverlarını GunceLLe