Arkadaşlar ben Bow char accamda Skillleri Fire Cold Lifht Force hangisine veriyim ustu Garmentmı PrOt mu olsun bana yardım edın

yanlız ben canavarların bana az vurmasını ıstıyorum botta bırakcam yatmasın ve hızlı kassın ıstıyorum

Öncelikle extraloob.com ailesine hoşgeldin .

Bow char yapılandırmasında Fire max / Cold max / Light ~ set olarak garmen veya prot " tavsiyemdir .

Mag canavarlar garmente az armora fazla Phy canavarlar garmente fazla armora az vururlar . bu düşünceyle git :wink1:

arkadasım fire ve garment derım baska bişi demem.pro gıyersen pvp de int lerden cok yersın tokatı.

cold hic vermicem dıyorsan protctor gıyıceksın ama 90 fire 90 pacheon 48 cold 72 light yapıcam dıyorsan garment gıymenı tavsıye ederım ben pek force taraftarı olan oyunculardan degılım bana kalırsa soyledıgım gıbı yapılandırır farmını guzelce yaparsan saglam bır charın olur :thumbsup:

A

Anonymous

Guest
SKYWALKER demiş ki:
cold hic vermicem dıyorsan protctor gıyıceksın ama 90 fire 90 pacheon 48 cold 72 light yapıcam dıyorsan garment gıymenı tavsıye ederım ben pek force taraftarı olan oyunculardan degılım bana kalırsa soyledıgım gıbı yapılandırır farmını guzelce yaparsan saglam bır charın olur :thumbsup:

+++Katılıyorum+++

90 PAheon 90 Force 90 Fire 30 cold> snow için.
HAngi babayiğit karşında durcak bakalım bu yapılandırmayla :wink1:..

Cold forever xD

90 pancheon 90 cold 90 force 30 lightning + Garment

eet armor phy den az yer mag dan çok yer ama sen ileriyi düşünmelisin ilerde çoğu canawar mag wuruo bnm önerm pacheon fire lighting 90 cold 30 dur we garment settir ayrıca nuker ve wizardlardan da az yersn:wink1:

Cold açmayacaksın.bu devirde cold mbuenin hiç bir numarası kalmadı.
Cold imbue açmak demek 85 lwl den sonra sadece imbueye basınca çıkan ses veya görüntü için damage düşürmekten başka bir şey değil. 72 lv den sonra herkes reduce yapıyor.Bırakın dondurmayı yavaşlatamassın bile. o kadar kaybettiğin phy damage mag defans ve fire imbue atackı da yanınıza kalır.

Sniker demiş ki:
Cold imbue açmak demek 85 lwl den sonra sadece imbueye basınca çıkan ses veya görüntü için damage düşürmekten başka bir şey değil. 72 lv den sonra herkes reduce yapıyor.Bırakın dondurmayı yavaşlatamassın bile. o kadar kaybettiğin phy damage mag defans ve fire imbue atackı da yanınıza kalır.
Cold - Fire açıp çift imbue de yapılabilir :roll:

Kendi Lvl Moblara Cold - Pvpde adam donuyorsa Cold devam :twisted:

Yeşil olan yaratıklara Fire - Pvp de adam donmuyorsa Fire :roll:

nonamex demiş ki:
Sniker demiş ki:

Kardes senin dedigin SP farm yapan adama göre hatta hepinizin dedigi SP Farma göre

Kardes Klasik şeylerden dönme zaten Full str olucaksın Phy. Def olucak Phy. vuranlar vursa vursa 60 lvl e kadar en fazla 300 vurarlar buda en fazla dikkatinizi cekerim bu yüzden Garment Set. yap
Fire dan şaşma Cold olayı oto pot gelmeden önceydi..Kasarken Full STr Bow-Fire, nuker kadar hızlı kasar unutma !

Sonra paran varmı yokmu bilmiyorum belli bir lvl e kadar kıyafeti full npc i yap Silahı 32 Levelden sonra + lı kullanmaya çalıs en azından +3 kullan Silah lazım ve 90 lvl e kadar 2 Gap SP farmla git böylece hem zevk alırsın hem her şeyi açabilirsin:)

He birde şunu unutma o çharı açarken en azında 6 aylık bir yola çıkıyosun bazen işlerin rast gitmez kendi kendine her gün böyle olmaz de(Bu Lafı bıktıgında de:D)

dreadlogos demiş ki:
nonamex demiş ki:
Sniker demiş ki:

Kardes senin dedigin SP farm yapan adama göre hatta hepinizin dedigi SP Farma göre

Kardes Klasik şeylerden dönme zaten Full str olucaksın Phy. Def olucak Phy. vuranlar vursa vursa 60 lvl e kadar en fazla 300 vurarlar buda en fazla dikkatinizi cekerim bu yüzden Garment Set. yap
Fire dan şaşma Cold olayı oto pot gelmeden önceydi..Kasarken Full STr Bow-Fire, nuker kadar hızlı kasar unutma !

Sonra paran varmı yokmu bilmiyorum belli bir lvl e kadar kıyafeti full npc i yap Silahı 32 Levelden sonra + lı kullanmaya çalıs en azından +3 kullan Silah lazım ve 90 lvl e kadar 2 Gap SP farmla git böylece hem zevk alırsın hem her şeyi açabilirsin:)

He birde şunu unutma o çharı açarken en azında 6 aylık bir yola çıkıyosun bazen işlerin rast gitmez kendi kendine her gün böyle olmaz de(Bu Lafı bıktıgında de:D)
yapılabilir dedim öyle bir char kasmıyorum.

arkadaşlar ben bi türlü anlayamadım yaf şu başlıkta 10 kişiden 9u cold olsun dio ama bi allahın kulunda cold bow yok nedense.benim fikrim bow skilleri max cold max lightining max 30 lvl de boş kalsın çünkü 100 lvl gelince oda gitcek zaten 30 lvl hiçbişei kurtarmas.ama eğer hız sorun deil diyosan light yerine fire aç işin çok kolay olur.şimdi neden cold olduğunu açıklayayım 1. kasılırken çok çok çok rahat kasılıyo çünkü çoğu yaratık vuramıo bile.2. pvp de donmuo diyonuz yanlış efect i daha yüksek coldun.3. SNOW SHİELD en önemlisi bu tamam çok mana yiyo ama mana zaten 1 potla fullenio nerdese vede bakın snow shieldsiz avrupalılara karşı hiç şansınız yok bi wizard veya rogueyle asla başa çıkamassınız çünkü genelde tek atıolar.kanıt olarak youtubeden pvp 3-4-5-6 videolarını izleyin koredekiler wizard mizard dinlemio snow shield sayesinde.

RoyalFlush

Bilgiliyim
Bow dediğin fire olur.Coldda bir seçim ancak fire ın bufflarından yararlanamassın.Fiziksel güç vuruyorsun ve fire serisinde bu gücü arttıracak bol miktarda materyal var.Coldda bunu yapacak hiçbirşey yok.Evet kasarken kolaylık sağlar ama herşey kasmak değil.90 lvl olup farmı tamamladıktan sonra PVP ve Jobwar yapacaksın.O zaman fire ın değerini anlarsın.

Donma konusuna gelince;
Donmuyor maaleesef,tecrübe ile sabittir takılarında iş yoksa frostbite etkisi görülüyor 1 sn civarında.(1 sn bile önemli ama en iyi olmayı hedefliyoruz 1 sn yetmez.O yüzden hiç bulaşmıyoruz.)Bu şahıs fire kullanıyorsa -FireShield- etkisi ile frostbite bile olmayabiliyor.

Kafanı karıştırmak gibi olmasın ama bowman için en önemlisi hızdır.___Jv___ nin videolarını youtube de izlerseniz prof. bir bowman in nasıl hızı iyi kullandığını görürsünüz.Hızdan kastım ışınlanmadır yanlış anlaşılmasın lütfen.Ayrıca mag. atak arttırıcı buff,parry ratio buffları da cabası.Ayrıca şunuda söylemeliyimki hızlı koşma inanılmaz önemli.Yani kasmak isterken bile lazım,drug alırım demeyin,paranın nasıl gittiğini anlamazsınız bile...Soyguncu bu NPC ler.Kazıklamak için yer arıyorlar :P :D

Ben şahsen force u bir bowmane pek yakıştıramıyorum.Tamam çok çok güçlü oluyor kabul.Force daha çok blade için gerekli bana kalırsa.Bowman ile Glavier ın vuruşları zaten yüksek ve ayrıca yavaşlar.Blade hızlı ama vuruşları etkisiz.Bunu arttırmak için kullanılabilir.

shadow_170 demiş ki:
arkadaşlar ben bi türlü anlayamadım yaf şu başlıkta 10 kişiden 9u cold olsun dio ama bi allahın kulunda cold bow yok nedense.benim fikrim bow skilleri max cold max lightining max 30 lvl de boş kalsın çünkü 100 lvl gelince oda gitcek zaten 30 lvl hiçbişei kurtarmas.ama eğer hız sorun deil diyosan light yerine fire aç işin çok kolay olur.şimdi neden cold olduğunu açıklayayım 1. kasılırken çok çok çok rahat kasılıyo çünkü çoğu yaratık vuramıo bile.2. pvp de donmuo diyonuz yanlış efect i daha yüksek coldun.3. SNOW SHİELD en önemlisi bu tamam çok mana yiyo ama mana zaten 1 potla fullenio nerdese vede bakın snow shieldsiz avrupalılara karşı hiç şansınız yok bi wizard veya rogueyle asla başa çıkamassınız çünkü genelde tek atıolar.kanıt olarak youtubeden pvp 3-4-5-6 videolarını izleyin koredekiler wizard mizard dinlemio snow shield sayesinde.

Ben Coldum :roll:

4Ever2Gether demiş ki:
Öncelikle extraloob.com ailesine hoşgeldin .

Bow char yapılandırmasında Fire max / Cold max / Light ~ set olarak garmen veya prot " tavsiyemdir .

Mag canavarlar garmente az armora fazla Phy canavarlar garmente fazla armora az vururlar . bu düşünceyle git :wink1:
aynen katılıyorum

tavsiyem..

90 pacheon 90 fire(el yakman) 72 light 48 cold
iyi bir kombinasyondur..

bunun yanında garment giyip itemlerini saglam yaparsan çok saglam bir çar elde edersn...

rakibini status yardımıyla yenmek istiyorsan cold a hiç bulaşma...
force u bi araştır onu aç ama iyi kullanabilmen içn baya pvp tecruben olmalı ve soğuk kanlı olmalısn...

90 Pacheon 90 Fire 90Force 30 Light İmbue: Fire :oldie: :oldie:
STR isen Fire acman zorunlu cunku passive %9 luk bı avantaj saglıycak attağına

Yukarı Alt