1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

<<Acil Satılık WoW+Bc Account+Kutular SS'li>>

1. Winterspring

Winterspring Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese Merhaba World Of Warcraft + Burning Crusade oyunlarını barındıran WoW Account'umu ve hasarsız WoW ve Burning Crusade kutularımı satıyorum.Acil satılıktır.Account yan account'umdur.İçerisinde 50 lv Paladin karakter vardır.WoW'da 50 lv önemsiz olduğundan karakteri hesaba katmıyorum.35+35= 70 liraya aldığım 2 kutuyu ve accountumu size 50 liraya satıyorum+içerisinde 11 günlük oynama hakkıda var.Sözü uzatmayalım işte screenshot'lar ;

WoW Kutusundan Ss'ler , cd'de en ufak hasar yok çalışıyor.

Burning Crusade Kutusundan Ss'ler , cd'de en ufak bir hasar yok , çalışıyor.

2 Kutu Beraber Ss'ler

eu.battle.net'den account görünümü[Büyük Ss]

Alan kişiye yaz boyunca musait olduğum anlarda msn vasıtasıyla yardım sözü veriyorum.50 liralık ücret pazarlığa tabii değildir ve kargo ücreti şahsıma aittir.Vereceğim banka hesabına parayı yatırmanızı takip eden 2 iş günü içerisinde ürünler kargoya verilecek.Acil satılık olduğundan satıyorum.11 gün oyun süresi ve 50 lv karakter yanında hediyedir.Piyasa değeri sadece kutuların 70 liradır.Çiziksiz ve hasarsızlardır.

Msn: mailto:winlerspring@windowslive.com yada p.m yoluyla irtibata geçiniz.winter değil mailto:winlerspring@windowslive.com :detective: .Ayrıca ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi , oyun ile ilgili ayrıntılı bilgi içinde benle irtibata geçiniz.Paraya sıkışık olduğumdan makul bir fiyata bu 2. accountumu satıyorum.Çok klasik bir laf ama ne yapalım güven konusu size kalmış.Ücreti yatırmanızdan sonraki 2 gün içerisinde ürünü kargoda bilin :wink1: .