1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Acil Satılık Psp 3004

1. GriffinHeart

GriffinHeart Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    PSP’de film umd disk (Universal Media Disk) üzerinden izlenmektedir. Kulaklık ile sesler muhteşem denecek kadar iyidir. Uzaktan kumanda ile PSP’ye dokunmadan filmi durdurup devam ettirebilirsiniz.Ayrıca yeni çıkan video dönüştürücüleri ile de filmleri dönüştürüp Memory Stick'e yükledikten sonra bu zevki yaşayabilirsiniz.

*Bilindiği gibi PSP bir oyun konsoludur ve bu konuda söylenecek tek şey muhteşem kelimesidir. Konsolun bir çok oyunu bulunmaktadır. Bireysel hariç çoklu oyuncu seçeneği bulunan bu cihaz kablosuz internet sayesinde en çok 8 kişiyle oyun oynama imkânı sunmaktadır.. Yeni çıkan sürümlerle internete girmek hatta MSN kullanmak mümkündür . Yanınızda internette gezip dolaşacağınız bir cihaz olması mükemmel olsa gerek. E-maillerinizi ve forumları takip edebilirsiniz ya da eğlence için kullanabilirsiniz. Yeni güncellemelerle tüm siteler sorunsuz görüntülenebilmektedir.

*Müzik dosyaları USB 2.0 data kablosu ile PSP’nin içindeki memory stick’e kopyalanabilir. PSP’nin ses işlemcisi: VME :Reconfigurable DSPs 128bit Bus 166MHz @1.2V 5 Giga Operations /sn. CODEC'dir.PSP mp3 ve ATRAC 3plus’ı desteklemekle birlikte, yeni gelen güncellemelerle yeni formatlar eklenebilmektedir. Cihazın harici hoparlörleri vasıtasıyla da müzik dinlemek mümkün olmakla birlikte, ses kulaklık kadar kaliteli değidir. PSP’ye ses sistemi satın almak suretiyle, daha kaliteli müzik dinlenebilir

*Psp'de fotoğraf çekmekde mümkündür.PSP nin bu özelliği takılacak bir aparatla kullanılabilir olmaktadır. USB yuvasına takılan 1.3 Mp kamerayla menüden camera seçeneği seçilip aktive edilir...

* Cihazın yanında 6 adet orjinal oyun + 1 adet film + Televizyona Bağlanma Aparatı ve Uzaktan Kumandası( Televizyon üzerinden ;Film izlemek ve müzik dinlemek için ) + Orjinal deri kılıfı + Usb kablosu + Sony 5V 1500mA Sarj Adaptörü +Psp Xploder Lite Cd Paketi + Fifa 09 GameSticker + Ekran Koruyucu

*Bu cihazi İngiltereden temin ettim.3 ay kullandım. Cihaz'da hiçbir problem yoktur. Laptop almayı düşündüğüm için satıyorum.Cihaz ve aparatları orjinaldir. Yanında verilecek 6 oyunuda orjinal olarak satın aldım.

*Oyunlar :Fifa 09 - Tom Clancy's Splinter Cell - Gangs of London - Medal of Honor Heroes - Pes 6 - From Russia With Love Film : Hallowman

*Cihazı satmamın nedeni laptop almam gerekiyor bundan dolayı üçüne beşine bakmıcagım piyasa değerinin çok altında veriyorum. Cihaz 1 ay kullanıldı.. Temizdir..Arzu edenlere msn üzerinden mailto:metallica_gt@hotmail.com yada link üzerinden resimlere bakabilirsiniz.. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-konsol-oyun-tasinabilir-konsol-sony-psp-psp-3004-6-adet-orjinal-oyun-aparatlari-ile-beraber-34941464/detay

*Fiyat pazarlıksız son fiyattır.
    300 TL

2. GriffinHeart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    istanbul içi elden teslim yapılır..

3. Sw33Ty

Sw33Ty Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
  4. GriffinHeart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    up up up up

5. Bonkk

Bonkk Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kabul edersen eğer PSP için 3 adet char verebilirim :nod:

*101 Level İnt Bow / SPARTA
    *99 Level Force / Cold / Heuksal / TİBET
    *93 Level Warrior / Cleric / Eldorado

Hemde İstanbul içi elden :P

Eğer kabul edersen [​IMG] atabilirsin :twisted:

6. GriffinHeart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wizard olsaydı içlerinde olabilirdi aslında.. ama sevmediğim türden karakterler :) Nuker yada Wizard olabilir

7. GriffinHeart

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    up up up up