1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Acil Bakmanız Gereklidir....

1. DeadLy_KaTaNa

DeadLy_KaTaNa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Stuudent:D
    Selamlar, ben bugün bilgisayarımdan bi oyun silecektim, Ekle/Kaldır a girdim, tanımadığım hatta yüklemediğim ama ne olduğunu tahmin edcebildiğim bi program buldum ''Enchantment Browser Tool CpmSky'' yazıyordu, silmeye kalkıştım şöle bi hata veriverdi ''If you delete this program, your computer health is exposed to risk... Do you want to delete this program anyway?'' (Eğer bu programı silerseniz, bilgisayarınız tüm risklere açık olacaktır... Yine de silmek istermisiniz?) diyordu. Ama CPMSKY normalde bir spyware dir (kendimden biliyorum) ama yine de güvenemiyorum, yağmurdan kaçarken doluya tutulmayı kimse istemez, lütfen acil yardım!!! :( :( :( :think: :think:

2. _Desmond_

_Desmond_ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Evet seninde dediğin gibi o program bir casus yazılım. Bu alanda en iyi diyebileceğimiz Spydoctor isimli spyware programı sorunun çözümü olacaktır.
    Not: Programın en iyi özelliklerinden biride meşhur trojan gameonnline.psw.win32 ( online oyunların şifrelerini çalmak için yazılmış bir uygulama) silebilen ender programlardan biri olması.

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    güvenli mod ile gir bilmediğin her programı sil geç.

4. Apollon

Apollon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    yada FORMAT :D

5. mr_gevezee

mr_gevezee Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence bu programın bir gülünç noktası sil gitsin :D (yok önemli dosyalarım var diyosan güvenli modda sisteme giriş yap dosyaları işletim sisteminin kurulu olmadığı yere at ve burada kaldırmak istediğin programları kaldır.)