1-kasanın içini aç.
2-orada saat pili var(yuvarlak bişey bozuk para gibi boyutu 25 ykr kadar bişey).
3-onu çek.
4-tamamdır. :P

çok basit iş bilgisayarı açarken F8 e bas güvenli moddan girip kendine yeni bölge aç gir oyna sonra işin bitince gine güvenli moddan gir hesabı sil

virtuez demiş ki:
1-kasanın içini aç.
2-orada saat pili var(yuvarlak bişey bozuk para gibi boyutu 25 ykr kadar bişey).
3-onu çek.
şifre fln kayboluyo bunu yapınca ama ben kime anlatıyorum.. :|

virtuez demiş ki:
virtuez demiş ki:
1-kasanın içini aç.
3-onu çek.
benim dediğimi yap bilgisayarın başlatma düğmesine bas F8 e sürekli bas ondan sonra en yukarda Güvenli modu seç ordan aç.denetim masasına girip normal kendine hesap aç ondan sonra res at pcye sonra işin bittiğinde tekrar güvenli moddan kullanıcıyı sil.

ser0 demiş ki:
virtuez demiş ki:
virtuez demiş ki:
1-kasanın içini aç.
3-onu çek.
benim dediğimi yap bilgisayarın başlatma düğmesine bas F8 e sürekli bas ondan sonra en yukarda Güvenli modu seç ordan aç.denetim masasına girip normal kendine hesap aç ondan sonra res at pcye sonra işin bittiğinde tekrar güvenli moddan kullanıcıyı sil.
belki arkadaşın önemli klasörleri vardır :wink1:

no aç kasayı çek pili 2 dk bekle tekrar tak çalıştır Bios resetlenmiş bir şekilde Açmış olacaksn güvenli modla uğraşma hiç Kökten Çözüm xD

Creepy demiş ki:
no aç kasayı çek pili 2 dk bekle tekrar tak çalıştır Bios resetlenmiş bir şekilde Açmış olacaksn güvenli modla uğraşma hiç Kökten Çözüm xD
bu hiç bir sekilde kokten cozum olmaz sifreler 2 farkli yolla konulur bu yontem sadece bios icin konulmus acilis sifresini etkiler sistem sifrelerini etkilemez. sistem sifreleri icin
ser0 demiş ki:
çok basit iş bilgisayarı açarken F8 e bas güvenli moddan girip kendine yeni bölge aç gir oyna sonra işin bitince gine güvenli moddan gir hesabı sil
bunu yapman lzm. tabiki eger bilg kullanicisi benim gibi kıl bi sahsiyet olup admin oturumunada sifre koyduysa 98 cd si ile boot et dostan gerekli dosylari kopyala baska bi hdd ye.
not:sanirim konunun yeri burasi değil mod arkadaslar gerekli yere taşırlarsa daha cok yardim alabilirsin.

Yukarı Alt