1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

ACID ve ASIT onemli

1. _AClD

_AClD Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadsalr charlrın fiyatlar iiyce dusmustur. viewtopic.php?f=123&t=25809&st=0&sk=t&sd=a burdan bakın msn acid_asit2@hotmail.com ciddi dusunenler varsa kesin yok pzarlık mazarlık hiç bişi istemiyom 2-3 hftadır bıktım coluk cocuktan. Lutfen ekleyip bos bos sorular sormayın yok nasıl kastın nasıl +7 basıyon nasıl silk yukluyon vs. acıkca solyim bos seylerle karsıma gelirseniz kufur ederim silerim bu kadar basit. Hadi selametle

2. DoNJuaN

DoNJuaN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH sabır versin benimde başımda aynı şeyler ne yapalım ekliyor adam sonrada tutup hybird yapacam yardım et diyo :lol: buraya msn vermekteki amaç charı almak isteyen veya düşünen kişilere yardımcı olmak char yapılandırması hakkında forumda yeterince bilgi mevcut zaten...

3. _AClD

_AClD Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ah kardesim ah neler var 1hafta gunde en az 2 saat beni esir ediyo ole bi yalanlar ole bi yalanlar sonunda bana ne dio biliyomusun chrı nasılsa alcam bi acc versene gireyim bakayım yada beni ksarmısın bana bi +7 bassana bana 1m verebilirisn bana 10lv charın varsa versene abi o sarı yazıları nasıl atıyosun daha neler ya aklına gelmicek seyler

4. SherwaN

SherwaN Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Apo kardeş bu heryerde varki... Sen bunla yinimi karşılaşıyorsun...
    Ben bu oyuna başladığımdan bu yana böyle şeyler var. Oyunda yaş sınırıda yok...
    Olacak böyle şeyler ya bunlarla zevkini almayı bileceksin yada kendini fazla sinir etmiyceksinizz...
    Neyse kolay gelsin. Hayırlı satışlar... detective

5. LibLibi

LibLibi Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Freak
    satiLmaz senin charLAr kanka buradan dene...
    www.ebay.de

6. _AClD

_AClD Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    len selim bu ne yabacı bu almancamı ne sne buraya madem biliyon bi linki koyuversen olurmu orada turkler vardır