Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Acer'dan Rengarenk Netbook'lar: Aspire One Happy Serisi

Aspire One serisi ile netbook'lar arasında kendine sağlam bir yer edinen Acer, şimdi bu seriyi renklendirerek daha da dikkat çekici bir seçenek yarattı ve Aspire One Happy serisi netbook cihazlarını tanıttı. Şeker pembesi, lavanta moru, limon yeşili ve Hawaii mavisi gibi bilgisayarlarda görmeye pek alışık olmadığımız renkleri kullanıcılara sunan Acer, bu farklı çizgiyi sadece renklerle tutmakla yetinmemiş. Aspire One Happy serisi, iki farklı işletim sistemiyle geliyor.

Kullanıcılar, Windows 7 Starter ya da Android işletim sistemlerinden herhangi birini seçerek cihazlarını kullanabiliyorlar. Sadece 1,25 kg ağırlığa sahip olan Happy'ler, 1,66 GHz'lik tek çekirdekli veya 1,5 GHz'lik çift çekirdekli Atom işlemci seçeneğine sahip. 10,1 inçlik 1024x600 piksel çözünürlüklü LED aydınlatmalı ekran kullanan Aspire One Happy serisi, 2 GB bellek, 250 GB sabit disk, Intel GMA 3150 tümleşik grafik yongası, WiFi özelliği ve CrystalEye web kamerası ile donatılmış. 8 saate kadar batarya ömrü bulunan cihazlar 350 € fiyat etiketiyle satışa çıkmış durumda.

Acer fiyatları uygun özellikleri de iyi oluyor fiyatına göre genelde ama tasarım yok 1000 liralık pc ile 2.500 liralık pcnin tasarımı aynı .D

Benim gibi birisi için bilgisayar karton gibi görünse dahi fark etmez. Özellikleri iyi olduğu sürece rengi biçimi v.b önemli değil derim.

Yukarı Alt