nonamex demiş ki:
1)Bende ilk başladığım zaman gidip bir cape alıp üzerime takmışım. işlevini bilmiyorum tabi şekil durdu diye de sevindim xD. Ondan sonra diyorum gelen geçen niye beni öldürüyo. onun işlevini öğrenene kadar 1 hafta önüme gelen beni öldürdü xD

2)Bir tane üzerinde kırmızı çizgi geçen bir tane yaratık gördüm. dedim bu dalan herkesi öldüren meret ama beni öldüremez :twisted: daldım sonuç: :evil:

3) Tüm skilleri açtım diye seviniyodum taa yanda bir kaydırma çubuğu olduğunu görene kadar :roll:

4) Hunter olayım bari hem güçlü olurum dedim bi tane thiefin 30k vurmasıyla hayallerim yerle bir oldu :roll:

5 Donwhangda ki earth ghostlardan öyle tırsardım ki çevrelerinden daire çizerek yürürdüm :mrgreen: :mrgreen: char 20 lvl tabi 200 e yakın vuruyorlardı tırsmam doğal :mrgreen:

6) NPC ye item satmasını bilmediğimden hep yere item atardım inşallah sos atmamışımdır.hiç hatırlamıyorum neler attığımı ama bayağı bir item attım :roll:

7) itemleri yaptırmayı bilmiyordum kırılınca gidip npc den yenisini alıyorum taki repair tuşunu fark edene kadar :mrgreen:

8) Nerde ne var diye haritayı keşfederken amma heyecanlanıyodum ilk yeoha kestiğimde 8 lvl ne kadar sevinmiştim güçlenmişim diye :mrgreen:

9) Lagın ne olduğunu bilmiyordum bu oyun niye böyle takılıp kalıyor diyordum. arkadaşım söylemişti :D

10)ilk giantimi gördüğümde tiger gianti kendisi "OHA BUNE LAN BOYUNA BAK ŞUNUN KAÇ METRE " diye bağıracaktım as kalsın :mrgreen: ve kaçtım direk :mrgreen:

Daha varda yeteri kadar rezil oldum :mrgreen:

itemleri ucuza satma konusunda herhangi bir hatam olmadı çünkü lvl 1 item için bile internetten bakıyordum kaça satabilirim diye :mrgreen:

ama oyunun bana daha hiçbirşey bilmiyorken verdiği zevk başkaydı. şimdi o zevki hiç alamıyorum. :roll:

Birde Ne bot bilirdik ne loader oyuna girip kasıcam diye kolum ağrırdı hep :mrgreen:

thekanky demiş ki:
ben ilk başladığım da blade skillerini glave de kullanmaya çalışıordum bişiler yazıodu ekranda o zmn kızıodum sinirleniodum ne biçim oyunsun bi şey yaptırmadın die sonra silahları gzl se alıordum sırf öle görüntü bi ara thıef şehrine girdim 2 gün boyunca kesicek hayvan aradım :D kesemedim tabi çünkü yoq sonrasında hırsız olduk yha güya soyucaz milleti adamın arkasına geçip özel msj whisper atıordum yha paranı ya canını die bazen hunter çıkıordu beni düdüklüodu :D bi ara karı char açtık para kazanma yolunu stal kurup kendini satıo sanıordum :D ata binmeyi örendim sonra atımı öldürdüler 1 gün boyunca öldüren canavarların hepsini kestim ben kestikçe onlar çıktığından baya bi sinir yapmıştım ilk kez pelerin giydim anlamıordum tabi bi baktım tiger girl troy a inmiş :D bende aha dedim canavarlar büyümüş anneleri kızdı herhalde tabi bana üflemesiyle öldüm ayrıca ölünce yeniden doğduğunu arkadaş söledi rez die bekliodum ben öle :D
:mrgreen:
kırmızı yazıyo geberdim gülmekden yha :lol:

oyuna ilk başladığım zaman 3 imbue açmıştım :D

nede olsa oyunu bilenler 9 gap git, sp 700.000 olunca skilleri aç demişlerdi, sp den bol birşey yoktu.

Mastery ler:

fire, light, cold, force, bicheon, pacheon (heuksal yok çünkü resmini beğenmemiştim xD )

Dark_Glavier demiş ki:
oncelikle haklısın şimdi o eski tat yok ...
neler neler oldu bak anlatayım...
ilk başladığımda bladerdim ve 10 lvl olana kadar manyang kestim :D zar zor 10 lvl oldum ve bu arada her lvl atladığımda karışık veriodum (kafama gore hem str ye hem inte bazen birine :D )...
sonra banditlerden elixir weapon çıkardım ve onu npc ye sattım (20 k ya galiba :D )...
hani janganın orada dw ye giderken 3 4 tane kopru var onun ortadaki koprusunde arkadaşlarla buluşup pt kurardık :D e ye basıp pt kurmasını bilmioduk :D
ben yerdeki paraları, mobları kesip kesip birden toplardım ve tavşanlar alırdı paraları kızardım tavşanın sahibine kızardım geri ver die :D
bide millet sarı yazı yazıo ben yazamıorum die sinirleniodum (global :D :D )
30 lvl de hyungno soldierlere yattıımı hatırlıorum... :D
sonra bladerden nukere dondum ve elimde glavie var :D sonrada spear aldım ve heluskala dondum :D yani anlayacağınız çar 36 lvl oldu daha ileri goturemedim zaten gitmezdi :D
ama o çarda bi başarım var jangandan taklamakana lordu gormeye giderdik arkadaşlarla 10 lvl atlar :D hep yatardık geri giderdik bidaha denerdik yine olmazdı olan exlere olurdu ve en sonunda ben taklamana kopruye geldim ve oradan niya hunter son atımı yatırdı ve arenaya gitmek için magelerin arasına daldım şansıma hiçbiri vurmadan niya roallare geldim :D royalin biri vurdu block oldu bi baktım durablty çıktı :D neyse en sonunda arenaya daldım ve lord çıkmadı sıkıldım çıktım girdiğimde onumde niya sniper elite olmasınmı... tek yedim geri gittim :D..
bukadar hataya rağmen çar hala duruyo o çar hatıra yhaw unutamam onu :D
yeni çar açtım bunda eski yaptıklarımın hiçbirini yapmadım full str glavierkapı gibi char 54 lvl oldu...
benim ilk char lvl 15 e kadar str idi mp nin ne işe yaradığını bilmediğimden ona hiç vermemiştim :D taa lvl 15 te ilk skillerimi açana kadar :lol: ondan sonra full int gittim lvl 25 e kadar. önce okçu oldum 1-2 lvl sıktı spear aldım elime :mrgreen: oda sıktı kalkan -kılıç oda sıktı sonra bowa geri döndüm :mrgreen:
öylede bıraktım tüm skiller + el yakmalar falan açık

drotalion demiş ki:
oyuna ilk başladığım zaman 3 imbue açmıştım :D

nede olsa oyunu bilenler 9 gap git, sp 700.000 olunca skilleri aç demişlerdi, sp den bol birşey yoktu.

Mastery ler:

fire, light, cold, force, bicheon, pacheon (heuksal yok çünkü resmini beğenmemiştim xD )
Benimde ilk char öyleydi bütün skiller açtık bütün el yakmalar! :mrgreen: championlara cold(donsun diye), bir sürü yaratık sataşında light (sıçrıyo diye), Tek moba ise fire :roll:

forumacc demiş ki:
aaah ah ne günlerdi..

tomb stone'ların ordaki hyeoncheonu hala kesemedim :mrgreen: bi ara kesiyim ii hatırlattınız ^_^

ee dewam edelim yazmaya çok keyifli okuması :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?!!!!!!+

Bende o taş adamlara çok inat yapmıştım her seferinde yatıyordum.. :mrgreen:
Sonra gittim intikam aldım o ayrı :popcorn: :mrgreen: ( lvl 30 olunca)

24+9 sword düşürmüştüm( mobtanmı düştü yoksa birisinden mi düştü hatırlamıyorum) onu 900k ya satıp wolf almıştım :D amma sevinmiştim ama 900k gold geçince elime ama sonradan anladık +9 ne demek oldugunu

adamın biri benle gm im dierekten baya bi taşak geçmişti hiç unutamıorm o anımı nası tırsmıştm bide ilk kez bot kullandıgım zamanlardı (:

ben bu oyunu baya önce oynamıştım hotana kadar wardı 20 lvlde kerwan çekmştm.kerwanı wercek yeri bulamadm dowhangta yere attm malları:D

bende int str kafama göre veriştim bütün silahları kasada tutuodum istedimm skili açıodum taki 25 e kadar sora baktım önüme gelen yatırıo girdim sro sitelerine ... sora yeni çar hemen:D

Yukarı Alt