Benim ilk charım hybird blade idi çok az vuruyo sen int aç dediler bende olmaz canım çok sun diye hep styr gidiyodum 5lwl de bir inte veriyodum hepsini öle kaldı işte char :)

aaah ah ne günlerdi..

tomb stone'ların ordaki hyeoncheonu hala kesemedim :mrgreen: bi ara kesiyim ii hatırlattınız ^_^

ee dewam edelim yazmaya çok keyifli okuması :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :santa:

Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
Neler Yaşamadım kii

Biz bi oyuna başlarsak ailece başlıoz babam ben kuzan amcalar vs vs bizdede oyunu biraz iyi bilen bi kuen war öretiyo o bize açtı bize çar sora gitti bu biz manyanglarda kastık 7levele kadar :mrgreen: int str hiç bişeye de wermemişiz geldi kuzen gülmekten yerlere yatıyo nasıl kastınız böle fln diye sora bak diyo eşit werceksiniz hrşeye dedi o zaman çok güçlü olsursun dedi neyse str int eşit gittik skill eride karışık gittik [babamla benim çar aynı] ondan sora ben evde olay çıkarttım olurmu öle seyy yhaa napmışın çara fln nese öle geçti öbürsü gün 300k ya 100tane fire alcemy taşı almış ne oldunu bilmeden ben yine bağrındım :lol:
fln sinirlendim ben yeni çar açtım sora
bütün skilleri herşeyi eşit götürdüm. artislik yapıyodu sizinkinden güzel benim çar diye yerdeki her altını topluyodum çok zengin olcam diye ama aşırı bi huy gibi bişey oldu 200 goldu 2 dk bekl,odum almak için sonunda 1ayda 100k am oldu :lol: . sora elixir weapon ticareti başladı ailede bende katılıyım dedim 120k yı elixir weapon satan war mı yazdım ben satarım yazdı adamın teki ben satarım dedi exchenc attım koydum 100k yı adam elixiri koydu sora çekti benim haberim yok çaldı 100 k mı kafıyı yiyorum ben o arada yalwarıyorum paramı wer diye adam 5 k da wer weriyim fln diyo hala küfür ettim adama ağladım üzerinede emeklerim boşa gitti diye :lol: :lol:
babam yarım saat dalga geçti.
Üzülme sen ben sana weririm 100 k fln dedi. iyice kafayı yemmiştim sora sro yu bıraktım babamlar 45 fln oldu sora babamın çarından devam ettik.
3Ay kadar sora sroyu İyice Çözmüştün Spear int çar açtım 60 yapıp sattım.

Fıkra Gibi Hikaye yaa Daha Neler neler yaşadımda yazmaya üşeniyorum.. :lolmuch:

skilleri nasıl kullacağımı bilmiordum :lolmuch:

potu elimle basıordum oto pottan haberim yoktu

pacheon bicheon heuksal force cold fire light allah ne verdiyse hepsine basıordum :lol:

bir kere down hange gittim sonra nasıl dönüleceni bilmiodum jangana allahtan bitane earth ghost daldı ölecene döndüm

sonra invalid repair lardan almıştım bilmordum tamir olunmadını sonra 1 golda markete sattım

bir keresindede tavşan nasıl alınıor die birine sordum oda bana ver ben sana alırım dedi o zamanda kazık yedim :lol:
daha neler var yazsaam roman olur

baho1992 demiş ki:
skilleri nasıl kullacağımı bilmiordum :lolmuch:

potu elimle basıordum oto pottan haberim yoktu

pacheon bicheon heuksal force cold fire light allah ne verdiyse hepsine basıordum :lol:

bir kere down hange gittim sonra nasıl dönüleceni bilmiodum jangana allahtan bitane earth ghost daldı ölecene döndüm

sonra invalid repair lardan almıştım bilmordum tamir olunmadını sonra 1 golda markete sattım

bir keresindede tavşan nasıl alınıor die birine sordum oda bana ver ben sana alırım dedi o zamanda kazık yedim :lol:
daha neler var yazsaam roman olur
:lol::D :lol:

oyuna ilk başladıgımda 7 lwl oldum ne str int var ne sikil var

yerde ne görsem alıyorum . sonra bi ara internet cafeye gittim ordan 9-10 yaslarında bi çocuk geldi o yaptı herşeyi sikilleri ayarladı potu falan yoksa ben daha sikilsiz devam ediyodum :santa:

ben peceyle savasıldıgını biliyodum hunter vs thief bilmiyodum peceyle savasırken adam siyah admaa daldı yanımdaki nedne daldı ben dedim bilmem dur bi yakınlasalım pecesi gozukmuyodur yakınalstık arkasında pece gibi bisey var dedik haa tamam dalabilrdedik huntera baktık vbi sey yoktu ozman bu nasıl daldı dedik oyle kaldık :lol:

forumacc demiş ki:
aaah ah ne günlerdi..

tomb stone'ların ordaki hyeoncheonu hala kesemedim :mrgreen: bi ara kesiyim ii hatırlattınız ^_^

ee dewam edelim yazmaya çok keyifli okuması :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :santa:
Aa evet evet bende kesicem onu yaa:( Onu kesmek için kaç kişi toplanmıştık ferryleri ışınlanmayı bilmiyordum onu kesince oyun biticek gibi bi his vardı içimde tüm herkesi oraya getirdim yaklaşık 10 12 tane 10 lwl adam :) kesememiştik gene ama ondan intikamımı alacam hatta videosunu ss sini falanda çekip koyarım foruma :mrgreen:

heralde en komedisini ben yaptım simdi ben 10 lvl e kdr skill nedir bilmiom bi suru arkadas fln oyunuoz bide abuksubuk şeyler uyduruyoduk işte daha avrupa açılmadan avrupaya gidelim kervancılık başvurusu yapalaım dioduk başka fery nin oradan heralde 100k ya geçilio dioduk ne biliyim tablet dusunce critical artıo diyoduk böyle abuksubuk çeler bide 2 str 1 int e verioduk 20 lvl e kdr öyle yaptık neyse bn 12 lvl de bnim bi arkadas var o bna oyunu anlattı en ince ayrıntısına kdr hala o char da oynuom fakat 20 lvlden snra full str verdim char çok garip oldu yeni char açmayada üşendim hala oynuom 29 lvl persia :lol:

uplaya bildiign herseyi upla çok güçlü olursun bütün el yakmalar acıktı ilk carımda hehe

CooLLer demiş ki:
Bu tomblarda 31 lwl mob mu var???

Benim janganda favaoriler hep tigerlerdi hic oralara ugramadım.
evet hani gidiyon gidiyon en sonda bitane var 29 lwl mi ne? onu gidip kesicem :lol:

ben ilk başladığım da blade skillerini glave de kullanmaya çalışıordum bişiler yazıodu ekranda o zmn kızıodum sinirleniodum ne biçim oyunsun bi şey yaptırmadın die sonra silahları gzl se alıordum sırf öle görüntü bi ara thıef şehrine girdim 2 gün boyunca kesicek hayvan aradım :lol: kesemedim tabi çünkü yoq sonrasında hırsız olduk yha güya soyucaz milleti adamın arkasına geçip özel msj whisper atıordum yha paranı ya canını die bazen hunter çıkıordu beni düdüklüodu :lol: bi ara karı char açtık para kazanma yolunu stal kurup kendini satıo sanıordum :lol: ata binmeyi örendim sonra atımı öldürdüler 1 gün boyunca öldüren canavarların hepsini kestim ben kestikçe onlar çıktığından baya bi sinir yapmıştım ilk kez pelerin giydim anlamıordum tabi bi baktım tiger girl troy a inmiş :lol: bende aha dedim canavarlar büyümüş anneleri kızdı herhalde tabi bana üflemesiyle öldüm ayrıca ölünce yeniden doğduğunu arkadaş söledi rez die bekliodum ben öle :lol:

1-) ilk charımı tibette açtım ve ondada 1 lvl sos spear çıktı... köepk almaya çalışıodum itşe ver elindeki ben sana veririm dedi verdim sorada hadi görüşürüz dedi :mrgreen:

2-) yine ilk charımda işte köpek alcaktım biri ne kadar paran varsa koy vereyim dedi koydum köpeği koy dedim koydum dedi e görünmüo dedim bende görünüo dedi takası gerçekleştiremedik çünkü paralarımı beleşe ona verdim :mrgreen:

3-) tabletleri skill saıodum F1 e dizdim her canavara her saldırışımda onlara deli gibi saldırıodum işte bu silkroad ı gördüğüm akrabam geldi oyunu az buçuk anlattı çözdük işte :mrgreen:

daha çok varda vaktim olmadığı için yazamadım :mrgreen:

daha yeni baslamıstım oyuna her serverda lvl 10 adam yapıp bırakıyodm :mrgreen:

daha sonra full int cold bowcum vardı lvl 25 sos düşmüş lvl 24 glavie npc ye satmıştım :mrgreen: bide +6 kolluk satmıstım npc ye :mrgreen:

Yukarı Alt