1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

acemilikler

1. sanita

sanita Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaslar burada herkez oyuna yeni basladıgı zamanki acemiliklerini yazarsa baya eyleniriz :lol:

2. sanita

sanita Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ilk olarak ben baslayayım
    ilk basladıgım gunlerde baya bir item düşürmüstüm ve çantam full dolmuştu artık hiçbirşeyi alamaz olmustum yerden ve bende yenibir item çıktıgı zaman birini yere atıp ötekini alıyordum işime yaramaz ise onuda yere atıyordum stall kurup satmaya çalışıyordum satamaz isem hepsini oracıkta yere atıyordum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

taaki itemlerin npc'ye satıldıgını öğrenenekadar baya zarar edip işkenceler çekmiştim
    tabi ben bu oyuna basladıgımda kimseden yardım almamıştım!!!!

3. JimCarrey

JimCarrey Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    silkroad uzmanı.
    Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
    bende ilk oyuna başladışımda hem ınt hem str vermiştim sikiller desen fire cold lyt hepsü açıktı :mrgreen: Sad perde

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    tek bir anı aklıma geliyor jesusum bilir :lolmuch:

zamanında oyuna başlamıştık at ile sefere çıkacağız ilk ata binişimiz bir balya yem alacağız hesabı arkadaşın birisi 50 tane almıştı balya ile 50 sayısının ayrımını bilmediği için ince bir enstantenedir benim için :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch: Razz :lol:

5. sulltannn

sulltannn Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    güvenlik
    valla ben oyuna ik başladıgımda weapon sikillerinin hepsini açmıştım lwl5 ken bütün silahları kullanıyodum sonra biri ben i uyardı yeniden çar açtım

6. bymotsan

bymotsan Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ilk başladığımda elixer düşmüştü weapon ne yapacağımbilmiyorum tabiki ozamanlarda weaponlar 350k felan gidiyor. Oyunda turk bulmak imkansız nerdeyse :)
    Biri yazmış weapon lazım diye bende dedim bende var satayım sonra baktım turkmüş adam neyse dedi kabul koy anladı acemi olduğumuzu bende zannettim altta istediğimiz parayı yazıyoruz adamdan çekiyoruz :) adama weapon verdim birde üstüne 300k verdim. Bide ii para aldım diye sevinmiştim taki öğrenene kadar :lol:

7. AnT_NuKeR

AnT_NuKeR Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Ko dan Sro ya başladıgım için hiç bi hatam olmadı çünkü oyuna başlamadn önce 1 saat kadar sadece oyunu inceledim ve atıdım sro alemıne ama bişey var exıt diyip cıkınca carlar eve gidip yatıyor sanıyordum :mrgreen: bende ozman cafe de oynardım aca car evine gittimidiye eve giderken düşünürdüm :mrgreen:

8. ZikywaL

ZikywaL Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ÖğReNcİ
    bnde ilk başladığımda okçuydum oku bitince nerden alıncağını bilmediğim için :mrgreen: yeni çar açtım :mrgreen: sonra skill görev falan bilmiorum lwl 8 old weasel kesiodum :mrgreen:

9. SaIideJaraRufu

SaIideJaraRufu Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk charımda cold fire ve light a teker teker yatırıodum:D

10. gEo

gEo Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyuna ilk başladığımda el ile kasıoyorduk tabi . o lvl lerdeki herkesin force u açık ölenler resleniyo . bizim türkler res için para istiyolar . ben kuzenle oynuyodum ve ilk kez cape giyip kapışacaktık ne işe yaradığını bilmiyordum üstünü okuyonca işte mavi ise rengi mavi orduya gireceksiniz yazıodu . sonra kuzenle dağlık bi yere çıkıp dalmıştık birbirimize ben kesmiştim onu :lol:

ilk kes giant gördüğümde çok şaşırmıştım "bandit archer"
    üstünde str ve int blue su olan item ların can a ve mp ye ilave yaptığını lvl 30 ken öğrendim
    str karakter nedir int karakter nedir çok geç öğrendim herkes gibi bnmde ilk charım hybrid dır :lol:
    taoistlerden nefret ettim
    vede alacağım silahı şekline göre seçiodum 24 lvlde glavie 32 de spear almıştım şekilleri için :lol:

ilk kez 20 lvl olduğumda yanda gelen bilgilendirmede artık job seçebileceğim ve pk olarak insanlara saldırabileceğim yazıyordu . bende chakji lerde kasarken bi thief gördüm thief ler kötü insanlar die alt a basıp daldım pk oldum etrafımdakiler beni kestiler üzerimden etrafında ışıklar dönen item im düştü çok sonradan onun sos olduğunu ve dier itemlerden değerli olduğunu örendim :lol:

11. RollsRoyce

RollsRoyce   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    oyunun sadece jangandan ibaret oldugu ve 20 lvl oyunun bittiğini sanıyodum cafede calısırken o vakit akraba geldi bir baktım oda sro oynuyor 57 lvl felan baktım mamut kesiyor hade kasılalım dedim
    birde itemler çok dandil diye tehfı kıyafetını ıtem sanıyodum onu gıyerek kasıyodum bazen kesıyorlardı dıyom bu benı nasıl kesti cafede herkes oooooooooooo item yapmısın diyodu bende The_Mafia derdim ah o eski günler perde

12. Mr_BOB

Mr_BOB Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hunter flag ne guzel bıseymıs ben bunu hep takıyım dıodum hep hunterlıkla kasıodum fln sıyah adam gelıp kesıo dıodum :lol: sona cıkarmayı ogrendımde kurtuldum :lol: :lolmuch:

13. SONBAHAR

SONBAHAR Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende lw 21de hep kendimle 2 bow tasırdım zırt pırt yanıyordu diye neyse adamın biri pt attı dedi gel seni kasayım
    bende ok dedim
    meğer pt hem itemli hemde exp.li adam dedi elindekı silahı bi yere at +3yapam silahın parlak bişey olur dedi
    bende enayimiyim dedim yere atsam sen alırsın
    adam yok dedi uzaklaştı bak artık istesemde alamam. bende dedim nasıl olsa benden once alamaz diye yere attım
    1.de attım geri aldım kasada
    2.de attım geri aldım bide baktım yok )):::
    2 saat ole düşündüm dedim yaw bu bow nereye gitti boyle aksam sabaha kadar onu düşündüm
    meğer itemli parti olduğuiçin 2.de adama gitmiş ::d

14. HAKANO

HAKANO Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lıse son ogrencı
    :lolmuch: benım yaptıgım acemılıgı yapan yoktur gulmekten yerlere yatıcaksınz :mrgreen: ben hatırladıkca guluyorum :lol: :mrgreen: headbang2ft9
    daha 8 lwlım arkadas ılk uc lwl kastı partyle bende party ne ıse yarıo tam kavrayamamısım cocugun bırı party yapalım dedı ne ıse yarıo bu party bana anlatsana dedım :mrgreen: bak sımdı dedı partyye gırcez sılahını yere atcan sonra alcan 10 lwl atlıcan dedı bende bunu duyunca sewıncten hemen yaptım yaparkende arkadas gelıo aklıma bılmıomus bu taktıgı taktık ogrendım dıe sewınıom hava atıcam :mrgreen: attık sılahı yere aldık ıtem auto shareda olunca sılah adama gıttı olayı anlıcan etmedıgım kufur kalmadı :?!!! allahtan 8 lwlık sılahtı ya 50 lerde yapsaydım..... :mrgreen: :lol:

15. HAKANO

HAKANO Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lıse son ogrencı
    bıde kervan yapıoz arklarla oto pot basıom ben potu f4 e koymak lazım koymamısız bıraz gıttık ata cıkan thıeflerden cıktı thıefe yatınca arklarla konusuoz bu thıef kac lwl dıe o zaman lwlerde yazmıodu ustte ben dıom 60 onlarda dıo 40 fılan sonra anladık pot yokmus ne gulmustuk! :lol: :mrgreen:

16. HAKANO

HAKANO Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lıse son ogrencı
    :lol: :mrgreen: :lol:

17. uNKnoWeN

uNKnoWeN Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci -LİSE
    BEN HER SKİLİ AÇMIŞTIM VE 8 LEVELE KADAR MANTANG KESMİŞTİM :lol: SONRA BAKTM BAŞKA CANAVARLARDA VARMIŞ NLARA GECTİM :lol:İLK CHARIMI GÖREN STR mi İNT mi anlamaz :lol:

18. HAKANO

HAKANO Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lıse son ogrencı
    abı yattım yerlere olaya bak :mrgreen: :lol: :lolmuch: Razz

19. NephilimAngel

NephilimAngel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    student
    ben silkroadı oynamaya basladıgımda tayyar abi die bi int cafe sahibini cafesinde baslamıştım

oyuna ilk basladıgımda 10mk param vardı ve oyunu 1 haftada en ince inceliklerine kadar öğrendim daha sonra evde oynamaya devam

hiç bi acemiligim yanlışım olmadı bundan dolayı
    yeni bir oyuna baslarsanız 1 hafta internet cafede takılıp insanları izliyin

20. belirsizzzzz

belirsizzzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    CeyRRANNCI
    beni kandırmışlardı Evil or Very Mad
    sana çıkan itemi birine verirsen gm görüo seni 80 lv yapıyo diye bende kanmıştım hoş gm ne onuda bilmiyodum Neutral :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: