S.a Ben acedemı sahıbıyım ve kastıgım bır kısı var ve buna ılk kasmaya basladıgımda mavı bısıler cıkıor ardından arkadas sag tıklayıp yes deyınce kırmızıya donuor ve hıc bısı olmuor ne yapmalıyızkı bana Honor puan gelsın bı ayrıntılı anlatın sunu yaw Bi zahmet.. Şimdiden tşkkürler

Prada

Arkadasım o mavi olan şey comulated buff ona tıkladıgında kırmızıya dönüşür ve akademi sahibi ile o bufu aaçan akademi üyesi ordaki rakam bitene kadar daha fazla exp sp alırlar.. Senin onur puanı toplaman için 1-30 arası uyeleri akademine alıp onalrı 40 da mezun etmen gerekir... Mesela 5 lvl biri akademine girdiğinde 40-5= 35 onur puanı kazanırsın... 30 dan soınra akademine aldıgın kişiler sana mezun sayısından başka hiçbirşey kazandırmaz...

prada üstad çok güzel açıklamış 1-30 arası aldığın elemanları 40 lvla kadar kasıp mezun edersen honor point kazanırsın bunları Honor Rank dediğimiz sıralamaya girdiğinde değerlendirebilirsin buff olarak item olarak aldığın adam atıyorum 8 lvl ise 40-8=32 honor point yani aldığın adamı kaç lvl kasarsan o kadar alırsın honor umarım anlatabilmişimdir prada ile aynı oldu ama :) olsun benimde katkım olsun istedim.

40-5=35 değildir 39 -5=34 olur yani 1 lvl charı 40 yaparsan 39 honor puan kazanırsın eğer eski bir server da isen honor rank sıralamalarında üst sıralara göz dikiyorsan bu işi kendin yapman gerek açacaksın 5 tane 1 lvl char bunları 2 tane 90+ bard vs. char ile kasarsan günde 10 tane mezun edebilirsin daha ayrıntılı bilgi için ö.m atabilrisin

Yukarı Alt