1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Academy hakkında yardım plasee!!!:D

1. _AClD

_AClD Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaw arkadsalr bu academy ne karısık dalgalar anLamadım academydeki adamları kasmamız gerekiyomus 40+adamlar academyde ne işe yarıyo ben 40+ lvl adamı mezun ettim adam 1 tane honor point goremedim.:lol:
    Bide su buflar academyden alınıyomus diolar onlar nasıl alınıyo..
    sun silahları alınca durabiliti bitince tmir oluyomu.. Bilmeyenler lutfen cvp vermesin daha da cok kafamız karısmasın:D

2. Dark_Lord_

Dark_Lord_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    60+ biri akademi kurar ve 60tan düşük oyuncular alır.Bu alınan oyuncular 40lvldan aşağı se 40 lvl olunca mezun olurlar , akademiyi kuran kişi(guardian) ve mezun olan kişi de bu esnada honor point kazanır.Eğer akademi elemanı 40-59 arasında bir lvlda ise de , 60 lvla gelince mezun olur ve yine aynı şekilde honor point kazanılır.Yeteri kadar honor point varsa sos,som,sosun silahlar alınabilir.(Yalnızca 8 Degree silahlar.)
    Buff olayın gelince , biraz karışık bi olay ama sanırım akademi elemanlarından biri kasmaya başlyınca onun ekranında bir buff çıkıyor , o buffı başlattıgında da guardina farklı bir buff geliyor.Bu bufflar sayesinde az miktarda da olsa daha fazla exp alınabiliyor.

Sos-Som-Sun silahlarda tamir süresi bitince tekrar tamir edilemiyor.Zaten o yüzden böyle ucuz :) Yoksa 4.6mile sun verirler mi :)

3. Anonymous

Anonymous Guest

Aaa Apo abi bende ASIT ın akademysindeyim beni hiç kasmıon ama :lolmuch: Saolsun HEYULAnın büyük yardımı var. Yha bişi sorcam HEYULA 61 lwl oldu. Niye mezun olmadı?
    Apo abi honnor point kazanmak için topla akademyi götür bizi niya sniperle :mrgreen:

Ben Muco