1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

AC Milan zirvede!

1. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Serie A 2008/09 Sezonu'nun 10. haftasında 20 puanlı Napoli'yi San Siro'da konuk eden AC Milan; 85. dakikada Kaka'yla bir penaltı atışından yararlanamayan Rossoneri Arjantinli German Denis'in 87. dakikada kendi kalesine attığı golle güldü ve 22 puana ulaşarak ligde liderliği devraldı.

AC Milan [1 - 0] Napoli
    87' [1 - 0] Denis (Kendi kalesine)

19 puanlı AC Milan; Serie A 2008/09 Sezonu'nun 10. haftasında 20 puanlı Napoli'yi konuk etti. San Siro'daki liderlik mücadelesinde Gianluca Rocchi düdük çaldı.

Milan: Abbiati, Zambrotta, Jankulovski, Favalli, Bonera, Gattuso, Seedorf, Kaká, Ambrosini, Borriello, Ronaldinho

Napoli: Iezzo, Maggio, Santacroce, Cannavaro, Contini, Blasi, Hamsyk, Gargano, Mannini, Lavezzi, Denis

Karşılaşmayı 28 ve 44. dakikalarda sarı kart görerek oyundan ihraç edilen Christian Maggio'dan yoksun tamamlayan Napoli karşısında 85. dakikada Kaka'yla bir penaltı atışından yararlanamayan Rossoneri Arjantinli German Denis'in 87. dakikada kendi kalesine attığı golle güldü ve 22 puana ulaşarak ligde liderliği devraldı.

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Bi Türlü Milanı Sevemedim :)

3. addIcFb

addIcFb Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Sheva ordayken en sevdiğim takımdı..İnanmazsınız belki sehvc. Bize 4 attığında üzülmemiştim bile diyebilirim..Sonra Chelsea ya gidince en sevdiğim Chelsea olmuştu.Şimdi yine milan .. :muck:

Sheva nerde ben orda.. Ama korkuyorum ya galatasaraya gelirse :P