Ben silkroad ı 2-3 yıldan beri oynıyorum.Ama yaptığımın tüm adamlarım banlanıyo şifremi kimsemede vermiyorum şu an boşta kaldı oynamayan birisi varsa verebilirmi lütfen ? Crying or Very sad

bana ozelime gonderirsen sevinirim kac lwl oldugunu ve hangi serverde oldugunu bekliyorum

banlanıyosa bot kullanıyosundur silk almıyosundur
soyuluyorsa bilgisayarında keylogger var şifreni ele geçiriyorlar.

sen o charı bana versene bakalım ben kullanmaya basladıktan sonra soyabılıcekler mı msj atarsan sewınırım

aptalsınız lan siz.. sadece aptal kım kıme emeğini veriyor.. git kas lan.. şimdiye kadar baya güsel char acardın ama yalan beleşe konmak ıstıyorsunuz o kdr.. aptal..

arkadaşlar lütfen arkadaşları kırıcı sözlerde bulunmayalım Exclamation Exclamation Exclamation kahvekeyfi

ne biçim iş bu ya carın 1 lvl olmadığı ne malum bi char için yalvarıyosunuz millete kücük düsürüyosunuz kendinizi yazıklar olsun

DyNaSTy demiş ki:
Mad Salak Salak Konu acıpta ayar etmeyin adamı
SeKKo__ demiş ki:
aptalsınız lan siz.. sadece aptal kım kıme emeğini veriyor.. git kas lan.. şimdiye kadar baya güsel char acardın ama yalan beleşe konmak ıstıyorsunuz o kdr.. aptal..
Arkadaşlar birbirimize karşı kırıcı sözlerde bulunmaylaım Lütfen mesajlarınızı editlermisiniz...

Yukarı Alt