Bu mesaj SubDue rumuzlu uyeden alinti yapildi
SubDue demiş ki:
Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
nedenini de yazar mısın zenci dostum
Aatrox oyun başlarında iyi bir hero fakat oyun sonlarında pek bi kullanışsız oluyor.Zac ultisiyle takım savaşlarında etkisini gösteriyor. :thumbsup:

According to twitch...Zac is awesome :D
Ultisi team fight'ta işe yarıyor.Sıçrayış skill'ide öyle.
Aatrox kısa oyunlarda müthiş olur ama late game'de pek bir yararı yok

DEfansif takılman lazım.Hp ve zırh veren itemler giy.İsteğe bağlı;yetenek gücü için birşeyler al

Takımı
Besiktas
Atrox daha saldırı amaçlı Zac ise daha defansif senin oyun stiline göre seçim yapabilirsin

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
5.7k puan var bendede ama henüz seçim yapamadım lakin Jarvan ı sevdim gibi. sizin düşünceleriniz nedir Jarvan hakkında arkadaşlar?

Bu mesaj sytgkdmr rumuzlu uyeden alinti yapildi
sytgkdmr demiş ki:
5.7k puan var bendede ama henüz seçim yapamadım lakin Jarvan ı sevdim gibi. sizin düşünceleriniz nedir Jarvan hakkında arkadaşlar?
İşin içine jarvan girerse iş değişir :D E-Q kombosu ve ultisiyle.. Demacia now and forever!

5.7k ip ve ulti nedir demek :D

Jarvan=Gank King
Smartcast kullanman gerek iyi bir jarvan için.Yoksa sen E-Seç-Q-Seç yapana kadar adam kaçar.Ultisini dikkatli kullanmak lazım takım arkadaşını içinde hapsedersen iyi söverler adama :D

Takımı
Galatasaray
Aatrox OP
Zac e alman gereken itemler de, takıma bağlı olarak değişir tabi ama, bir sunfire cape (günateşi pelerini) ve rylai/liandry şart.

Aatrox süperdir, early game ve late game her türlü ellerine verirsin eğer iyi bir oyuncuysan Aatrox ile takımını bir çok kez sırtlayıp galibiyeti kazanabilirsiniz.

Zac eğlenceli bir hero ama ben daha çözemedim, 1v1 de çok zorluk yaşatıyor bana, ve normal damage düşük olduğu için ve biraz daha acemilikle oyun başında minyon kesmede çok geri kalıyorum bu da beni bayağı arkalara atıyor.

Yukarı Alt