Aaa... Leo!
Galatasaray ile Leo Franco arasındaki satranç oyunu sürüyor. Takımdan ayrılmak için 1 milyon Euro isteyen Arjantinli file bekçisi, dün de sağlık kontrolünden geçti!

Galatasaray, geçtiğimiz sezon başarısız bir performans ortaya koyan Leo Franco’yu göndermek istiyor, ancak tecrübeli file bekçisi takımdan ayrılmak için ekstra para istiyor. Kulüple iki yıllık daha sözleşmesi bulunan ve mukavele gereği senelik 1.5 milyon Euro alan Arjantinli eldivene, Real Zaragoza talip. Ancak İspanyollar, Franco’ya yıllık 1 milyon Euro veriyor. Bu durumda da deneyimli kaleci aradaki 1 milyonluk farkı Galatasaray’dan almak için diretiyor. Öyle ki gönderilecekler listesinde başı çekmesine rağmen önceki gün sezon açılışına katılan Franco, dün de takım arkadaşlarıyla birlikte sağlık kontrolünden geçti.

Halinden memnun

Yönetim Arjantinli futbolcuyla yolların ayrılması için oyuncunun istediği 1 milyon Euro’yu aşağı çekmeye çalışırken, Franco ise halinden bir hayli memnun gözüküyor! Öte yandan tecrübeli eldiven ile birlikte Sarı-Kırmızılılar’da Ali Turan, Servet Çetin, Serkan Kurtuluş, Aykut Erçetin, Emre Çolak, Gökhan Zan, Aydın Yılmaz, Barış Özbek, Milan Baros ve Mustafa Sarp da sağlık kontrolünden geçti.​

Büyük ihtimal 1.5milyon euro bonservis bedeli ile Hercules takımına gidicek.

Avasin demiş ki:
Apollon demiş ki:
Avasin demiş ki:
fenerde guiza gs de leo elde patladı :lol:
Valla öyle daral: Allahtan bizim mevla düşük ver 1-1.5 euro yolla ama fb nin öyle bi şansıda yok seneyede guiza şov devam edicek summer1:
adamın söylediği söz kariyerimi fenerde sonlandırmak istiyorum summer2:
:rolleyes1: ya verin 2 yıllık alacağını (7 milyon euro) yollayın..

Avasin demiş ki:
Apollon demiş ki:
Avasin demiş ki:
fenerde guiza gs de leo elde patladı :lol:
Valla öyle daral: Allahtan bizim mevla düşük ver 1-1.5 euro yolla ama fb nin öyle bi şansıda yok seneyede guiza şov devam edicek summer1:
adamın söylediği söz kariyerimi fenerde sonlandırmak istiyorum summer2:
puhahah hadi bunu kutlayalım :lol:

Yukarı Alt