kim ne derse desin ben şahsen beğendim... 2.ye izlesem daha çok gülerim çünkü bu sefer daha dikkatli izlerim esprileri kaçırmam... açıklamalara göre ztn esprilerin %50 si orta düzey izleyici içinmiş ben şahsen filmde kendi başıma güldüğümü bilirim xD

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
SilenTNoise demiş ki:
kim ne derse desin ben şahsen beğendim... 2.ye izlesem daha çok gülerim çünkü bu sefer daha dikkatli izlerim esprileri kaçırmam... açıklamalara göre ztn esprilerin %50 si orta düzey izleyici içinmiş ben şahsen filmde kendi başıma güldüğümü bilirim xD
ßende Filmde Çok Kendi Başıma Güldüm 8)

abimin arkadaşıyla konuşurken kulak misafiri olmuştum arkadaşı tüm cıkan filmlere gitmiş, çoğu fiyaskoymuş arog hiç beklediği gibi değilmiş vs...
Bn izliyemedim ama en kısa zmn'da dvd alıp izlemeyi düşünüyorum.

Sinemaya gittim ama filmle degil baska seylerle ilgilendim. Insanin sevgilisi kucaginda uyuya kalinca izlenilen film cekiciligini kaybediyor. Paylasim icin sagol Friendly.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Film güzeldi. Arada kaliteli espriler de vardı. Ama açıkçası Cem Yılmaz filmde 3.700 tane espri var dediği için ben de o modda gitmiştim. Yani bir nevî hayal kırıklığı yaşadım :roll:

Wax Whine demiş ki:
Film güzeldi. Arada kaliteli espriler de vardı. Ama açıkçası Cem Yılmaz filmde 3.700 tane espri var dediği için ben de o modda gitmiştim. Yani bir nevî hayal kırıklığı yaşadım :roll:
Evet çok güzeldi iki kere izledim sinemada.Ama diğer dediğine katılmıyorum çünkü geçekten filmin neredeyse her saniyesinde güldüm..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Quensis demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Evet çok güzeldi iki kere izledim sinemada.Ama diğer dediğine katılmıyorum çünkü geçekten filmin neredeyse her saniyesinde güldüm..
Kuzum ben orada ne demişim? :lol: Ben gülmedim demedim ki. Sadece Cem Yılmaz'ın söylediği şey beni hayal kırıklığına uğrattı :P

Wax Whine demiş ki:
Quensis demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Kuzum ben orada ne demişim? :lol: Ben gülmedim demedim ki. Sadece Cem Yılmaz'ın söylediği şey beni hayal kırıklığına uğrattı :P
Ama vardı o kadar espri saydım ben :P :mrgreen:

Yukarı Alt