- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

:?!! :?!! kolay Kral olunmuo.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Anladım.
Benimde Alps anılarım Depreşdi İlk Serverim 72 lvl olup Elveda Dedim En Son EhLiKeyF Guildindeydim. Nickim OTTOman_tr2 Bilmeyebilirsin Çok Eskilerdenim :wink1: ( Char a aylardır Girmiyorum Cıbıldak Cıbıldak Sahibini Bekliyor) :P

Alps Serverının İlk acıLdıgı Salı Gününden Beri ordayım ben :) O zmn lar Ne ehlikeyf Vardı Ne tearDrop bnm adım Malkocogluydu 60 ta soyuldu Bu charla Döndüm Geri... :)

rangestorm force 80 de olan ve coldu olmayan bi char o yusden phys defance yok düşük armorken zor yatiormu elinde sun +7 var fakat seti cok kötü sun var die beni yıkacak hali yok o üstümde set +6+7 set ondan önce onu yıkıordum rangestorm Güçlü bi Char deil..

hacım ss lerin hepsi Yabancılara karşı ^^(yabacı derken tamamen dusman anlamında degil ,sadece içlerindeki bazı turk dusmanlarını bulunduran guildler özellikle ak47 ve niceleri.)
buda ayrı bir renk katıyor ^^

Herşey oyunu Bilmekle Alakası Warlock Gibi Skilleri olsa Saten SAnsım olmaz. Fakat SAten Force Skillerinin Cogu resist oluor Pill sayesinde olanlarda Gidior 30 sn içinde. Pek Bi önemi kalmaıo.Force un Gerçi Üşenmesem Bende Force yapcam ama Gerek yok Şimdi :)

hmzsnmz Hacım Zamanında AK47 le Olan mevzularımızı Biliosun Return Yaptıgımızı Anlasınlar Ama Dimi :)))

Tmm Hamza Bu arada WarLordS GEne Eski Gücüne Kavuscaq inş. Dier Arkadas Bence Bow ac veya Blader :wink1:

Yukarı Alt