1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

_SuPeRNoVa_

1. DeatCallsU

DeatCallsU Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar süpernova guildinin serverde geneldurumu .Özelikle guilde olmayan Arkdaşlardan yorum bekliyorum .
    Serverde nasıl tanınıyor
    Kızdığınız yada sevdiğiniz + veya - ler guild ile alakalı herşeyi yazarsanız sevinirim
    amac varsa yapılan hatalar düzelte bilmek !!!

2. fthknbr

fthknbr Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    guildiniz güzel ama sohbeti varmı iyi arkadaslıklar varrmı bilmiyorm...
    bi guild ne kadr iyi olursa olsun arkadaslıgı ve sohbeti yoksa o guild hic bise degldir...

3. _MaGiCiNe_

_MaGiCiNe_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencİ
    majestic<333

4. osman_onur

osman_onur Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sa gallipoli senmısın sen ısen senı sevmıyorum ama guıldınızı basarılı buluyorum ama şansa bala aldıgınızıda bılıyorum kaleyı en kısa zamanda kale bızde olucak char adı=rot1 lv=90 guıld=Majestic<3

5. toyot

toyot Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ROT1 sen once charına kac ınt verılmış onu hesapla sonra supernovaya sataş hybRit Warrior :)

6. ReapeR

ReapeR Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    supernova da hiç bulunmadım ama union daydım ama gusel bi guild sohbet hoş ortam gusel bu arada supernova ya laf atan majectic eziqleri server da size kıl olduğum kadar başka hiç bi guilde kıl olmuom

7. DeatCallsU

DeatCallsU Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lütfen sakin :/
    ben Bahadır çağlar değilim .arkadaş şans eseri aldınız vs demişsin bu nasıl şansdır bu gün tüm server bize saldırdı 12 guild serverin en güclü guildleri 1 kapı 1 kule anca kıra bildiler
    biz kaleyi Türkler olrak aldık ve öle savunuyoruz sizler gibi ( fck Türk --nob Türk ) diyen adamların unıonuna giripde Türklük onurumuzu zedelemedik !!!!!! ( hatalı harf yanlış cümle kurduysam af ola )

8. Effsane

Effsane Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bize GAvur YAlakaları Diyosunuz Savas Gunu gElince Gavurların Ayagını Opuyosunuz.

9. osman_onur

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak bahadır abi senınle işim yok senı sever sayarım serverda ama guıldınızı ayıklayın bazı adam olmayan adamım dıe gecınen şahıslar var!!!! şansa bala derken bahadır abı daha tsunamıdeyken jangan bız aldık sonra unıon bızı yarıyolda bıraktı 8 guıld vs majestic<3 yptık ve 15 dk dayandık senden rica ediyorm bana söylermısın hangı guıld oyle dayandı ve rot1 ı ben takas ettım bılıp bılmeden konusmayalım lutfen ve 2 gun oncekı savasta 10-15 dk daha olsaydı bahadır abı kale bızdeydı sızı ezdık gectık dogruya dogru şimdi efsane adlı arkadasımda dogru soylemıs savas gunu azmı yalvaran oldu unıondan sızın guılden dalma kardes,resle kardes acıncak hallere dustunuz

10. osman_onur

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son 15 dk kala kaybettık yanlıs yazdım :)

11. toyot

toyot Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Osman 1 saat onceden bellı oldu kalenın bızde kalacagı olaya at gozluklerıyle bakma gerceklerı gor,kabullen,bu guıld sızın elınızden yarım saatte kale aldı o konuyu hıç acmıyorum .Ama sen bıraz daha gelıştır kendını eleştırlere acık ol: Bu konuda zaten o yuzden acılmış yani bıze gelen eleştırıleri ogrenmek icin oyununu gelıştır derken warrıor charına kac ınt verılmış onu hesapla mesela !!!!! Her nedense bır oncekı savastan hıç bahsetmıyorsun bıle ezıldınız rezıl oldunuz kesecek adam aradık son 1 saat

12. osman_onur

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    toyot canım sen neyın pesındesın sız daha ılk aldıgınız zaman kaleyı kac guıld vs bız yaptık bılıp bılmeden konsma ama ben bırsey demıyorm tabıı yıne bıze yaptıklarınıza ragmen hadı bırakın bızı servera yptıgınız seylere ragmen tebrık edıyorum sızı saten kaleye oturdummu bırdaha ınmıyor oturan guıld ama yakın sızın ınecegınız hea bu arada rot1ı bn takas ettım 85 lv wızard ıle ona gore konus canım benım buyu yada ogrende gel elestırelere acıgım bklıyorum!!!!!

13. Buura

Buura Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi güzel guild ama ismi daha iyi olabilirdi :P

14. toyot

toyot Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Osman seni bırsey bılıyor dıye cvp yazdım ama dünyadan haberin yok ya da bu davranışlar eziklıgın göstergesi sanırım:Her defasında bıze karşı hezımete ugradınız kımı zaman kaleyı terkedıp kesecek adam aradık ama nafile herkes tabanları yaglamış oluyordu.Dıger guclu guıldlerın arkasına sıgınıp yorum yapma bıraz gercekleri konuş.Bu serverın bır tane terbıyeden nasıbını almamış guıldı vardır o da Majestıc ten baskası degıl senın yaptıgın camur at ızı kalsın.Son savastakı gucumuze bızle savasan butun yabancı guıldler saygı gosterıp pm attı sen fesatlıgından 15 dk daha olsaydı dıyorsun.Bıraz bu oyundan anlamış olsan 1 saat onceden o kalenın düşmeyecegını tahmın edebılırdın

15. Effsane

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Toyotcum..

Savas Bitene Kadar Kaledeydim Beni Kesseydinya Tabanları YAglamısız Ben orda duruyordum Niye Kesmedin?

Diger Guclu guildler Hangileri Soylermisin ? Majestic Guildi 16+ Dırdki Guildde deil Guild Dısında Kısaltmalı küfürler Edilmez.Birşey Bilmeden Konusma Lafa Bogarım Seni.Drk Guildi ve Unionu İnsanlara Saygı Gosterir. Biz Kaleyi aldıgımızda Son 15 dk Kala KAybettikki Bunu Herkez Biliyor.Senin Nickin Nedir Gülüm.

16. toyot

toyot Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bır ezık daha turedı nedense majestıcten cıkıyor böylelerı:) Son savasta 12 guılde karsı savastıkYas +16 ama zeka ve ahlak -16 maalesef Sizin unıonu cok ıyı bılırım nerde turk duşmanı var orada sızıde maşa olarak kullanıyorlar zaten:) bundan bır oncekı savastan bahsettım ama sanırım yoktun son 1 saat kesecek adam aradık neredeydın:) ha madem bu savastaydın kale hala bızde varlıgın yada yoklugun pek bırsey ıfade etmıyor sanırım Majestıc her zaman bıze karsı ezılmıştır ve hep ezılmıştır.Bu gercekler sızı agresıf yapan unsur dıye dusunuyorum.Sevıyenı hemen bellı ettın zaten (lafa bogarım seni) cumlesiyle!!!!Neyse bızde laf yok ıcraat var bunu ıyı bılırsın savas tecruben varsa

17. Effsane

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.Madem Ezigim Nick Ver bana.
    2.12 Guild Dedigin 9 ya vardı ya yoktu.
    3.Birine Kufretmiş Adam soyle Bizim guildden.
    4.Union Turk Dusmanı Fln deil 1-2 Guilde Tek oyle.
    5.2 Carla Girdim . EfeS_DarKeN_ ve Nik3 Seni 1 kere gordum oda GAte of resuccationda.
    6.Sen Kimsinki Majestici Ezesin. Sen 1 pm ile turkleri Tplarsın Biz 1 Pm ile Aklına gelebilecek butun yabancı guildleri toplarız.
    7.Sen Daha Bunun Oyun Oldugunun Farkına Varmamıssınki Gerceklerin Farkına Varasın.
    8.Adamına Gore Muamele (Lafa Bogarım Seni)
    9.Gorduk TEcrubeni Tecrube Kalpte Adam kesmekmi?

18. toyot

toyot Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sana tek bir soru o kalenin sahibi kim ? :)))))

19. Effsane

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alakaya Salgam suyu ? O.o

20. toyot

toyot Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biliyorum cevabını yazmak zor geliyor o yuzden sordum :)) alaka kurmak zeka işi