Abimin çarıyla 102ye kadar sürekli kastıkları için bir unique kesmek nasip olmadı.
Dün templede lord facespawn oldu ama %70 te elimden aldı Galip abi (LegendWiZ)
Bu gün arenada bir daha facespawn oldu ama şansım %0 dı zaten.
Tüm uniqleri bekledim. En son uruya geldi. O da 1 saat kadar bekletti.
En sonunda kestim. :D

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Benim ivyi bekleme yerim cleodur hep. 1-2 kişi de dedi zaten _iceBerq_ kesecek ivyi. Derken film izlerken Ivy düştü. Baktım önümdeymiş. Aslında çekecektik ama Nazgul adlı arkadaş direk daldı.

Dün gündüz 620 de arenaya düştü. Tabi Tam_Turk benden daha çok vurduğu için ona yazdı.
Gece baktım 630-635 diye gidiyor. Tam lord düştüğü sırada su içmeye gidiyordum geri geldim arenayı 2-3 tur attım baktım merdivenlerde.
%80 e çektiğimde here dedim. Ama adamlar niye here demedin diye kaç kere dediler. Halbuki 1 kişi hariç hepsi arenadaydı. Adamlar direk dışarı çıkınca sinirlendiler. Ama sonunda bana yazdı. :)

Gece cerb. ten sonra isu vardı. Gideyim dedim. Sonra düştüğü 2 yerde Karakoramda K daydı. Oasisteydim. Düşünce direk zerkledim. İshadeye gittim pembe nokta. :D Sonra %100 ken here dedim. Başladım kesmeye.
%20 gibi bıraktım. Sonra çektim. Aynı anda uruyuda 3m0jjq diye biri kesti.
Sonra geldi isuyu bana kestir. Sen çok kesmişsindir diye.
En sonunda sinirlendim 25dklık lurenin sonunda o zerki alıyım deyince bende daldım zerki almak için. Adamda küfür etti.

Bu da İsyutaru'nun karakoramı üstten izlerken çektiğim resim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tebrikler canımcım güzel hırs iyi operasyonlar çıkartmışsın :kalp:

Tebrikler,iyi iş çıkartmışsın.
p.s:Captain 1.fotograftaki muhabbete bakın.Beklemek erdemdir diyor. makara:

O pt deki bana bırak diyen adamı tanıyorum, amelenin önde gidenidir makara: Tebrikler hocam iyi yapmışsın.

Yukarı Alt