fsm

rank8
bi extraloob lu olarak bizimde guildin adı yazsın istedim seviyeli guzel bir guildimiz var lvl dusuk yuksek kardeşlerim var guild içinde ama hepsinin yurekleri buyuk saygılı arkadaşlar guildimin içinde yer alan butun kardeşlerimi seviyorum :) habire kardeşlerim diyorum yaş 30 :) bide benimgibi bayat bursa_texass var gerisi genç arkadaşlar ondan. suan için cok buyumek gibi bi derdimiz yok fakat saygılı arkadaşları bekleriz charlarının lvl leri ile digil efendilikleri ile degerlendirilir bizde kişiler.

ben guildi satıyom yarın :) guildinize başarılar büyük ihtimalle Lord_Bugra nın guildine girerim

vay kanka bana bayat demişin alacagın olsun senin. ayrıca sen artık gercek bir bursalı sayılırsın hatta benden daha fanatik BURSASPORLU. Sad)
bu arada 72 lvl shild aldım üzülme yani üstüne kalmayacam. :))

fsm

rank8
brs_alperen demiş ki:
vay kanka bana bayat demişin alacagın olsun senin. ayrıca sen artık gercek bir bursalı sayılırsın hatta benden daha fanatik BURSASPORLU. Sad)
bu arada 72 lvl shild aldım üzülme yani üstüne kalmayacam. :))
niye kanka bursalı bi manitamı ayarladın bana hanım köylü olup bursalı olalım :) yoksa biliyorsun karadenizliyim ben oleden sonraları onun için oynamıyorum :))

size bundan sonra pm falan atmam allahın slmını almıyonuz oyunda Evil or Very Mad

fsm

rank8
extrem demiş ki:
size bundan sonra pm falan atmam allahın slmını almıyonuz oyunda Evil or Very Mad

:) yokbe dostum almazmıyız ben 9 fark farma soktum charı 3 hafata falan oldu sıkıldım artık seyretmiyorum basında botta surekli kasıyor bazende evde acık bırakıyorum pc diger stal chrı ile şirketten giriyorum düştüğünü görürsem giriyorum yoksa allahın selamı alınmazmı :)

Yukarı Alt