dün akşam guıld war yapıcaktık ama malesef şanszılık yüzünden yapamadık ama şöle bi acaip durum vardı o gün biz TURKİYE unıonundaydık ve yrdm istedik fakat kimse gelmedi ne acaip..ve 3-4 aydır hiç sorun yaşamadığımız unıondan atıldık ne acaip değilmi... ve war günü darkBORN TURKİYE ile unıon oluo ne acaip değilmi.. ve bütün serverı toplamış olan bir darkBORN ne acaip değilmi... ve biz warı izlemeye gelicez diyen herkes darkBORN deydi helal olsun TURKİYE guıldine helal olsun böle türklere ama biz öyhinede war yapıcaktık ama şanssızlık helal olsun herculese..
_kahpehayat_ Gladiator_
7x 5x
_CRTiCaL_ _CRTiCaL_

BuNuN HeSaBı SoRuLaCaK...!!!!!

kahpehayat demiş ki:
dün akşam guıld war yapıcaktık ama malesef şanszılık yüzünden yapamadık ama şöle bi acaip durum vardı o gün biz TURKİYE unıonundaydık ve yrdm istedik fakat kimse gelmedi ne acaip..ve 3-4 aydır hiç sorun yaşamadığımız unıondan atıldık ne acaip değilmi... ve war günü darkBORN TURKİYE ile unıon oluo ne acaip değilmi.. ve bütün serverı toplamış olan bir darkBORN ne acaip değilmi... ve biz warı izlemeye gelicez diyen herkes darkBORN deydi helal olsun TURKİYE guıldine helal olsun böle türklere ama biz öyhinede war yapıcaktık ama şanssızlık helal olsun herculese..
baksanıza sizin deyiminizle ufacık olan_CRTiCaL_ guıldi size nasıl telaş nasıl stres nasıl kadro toplatmış helal olsun _CRTiCaL_ e ...
_kahpehayat_ Gladiator_
7x 5x
_CRTiCaL_ _CRTiCaL_

BuNuN HeSaBı SoRuLaCaK...!!!!!

kahpehayat demiş ki:
nat1907 demiş ki:
ben belki ezigim ama darkBORN neymiş anladınız galiba artık demi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SNN BU UFAK BEYNİN LE YUKARIDAKİ YAZDIĞINM ŞEYLERİ ANLIYACAĞINI beklemiodum zaten ezük git bi rehber bul anlatsın sana evlat!!
lem asalak darkBORN diyon biz nereliyiz darkBORN laf atarsan kim konuşcak darkBORN lular asıl sen bunu O UFACICIK beynine sok :?!!! :?!!! :?!!! :?!!! :?!!!

nat1907 demiş ki:
kahpehayat demiş ki:
nat1907 demiş ki:
ben belki ezigim ama darkBORN neymiş anladınız galiba artık demi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SNN BU UFAK BEYNİN LE YUKARIDAKİ YAZDIĞINM ŞEYLERİ ANLIYACAĞINI beklemiodum zaten ezük git bi rehber bul anlatsın sana evlat!!
lem asalak darkBORN diyon biz nereliyiz darkBORN laf atarsan kim konuşcak darkBORN lular asıl sen bunu O UFACICIK beynine sok :?!!! :?!!! :?!!! :?!!! :?!!!
darkbornlu olduğunu biliorum androit zaten anlamını beklemiorum snn durumun wahim :lolmuch:

anlamını bilseydin darkBORN u wara davet etmezdin azuhahahaha :?!!! :?!!! :?!!!

hee bide senle konuşarak sadece mesaj sayımı artıra biliyorum extraokk extraokk

kardeşimin ddigi gibi

BUNUN HESABI SORULACAKK....!!!!!

name:Gladiator_
buıld:Glavie/Fire
LvL:5x
Guıld:_CRiTiCaL_

_Gladiator_ demiş ki:
kardeşimin ddigi gibi

BUNUN HESABI SORULACAKK....!!!!!

name:Gladiator_
buıld:Glavie/Fire
LvL:5x
Guıld:_CRiTiCaL_
lafım sana deil bana ezik diyene!!!!!!!!!!!!!!

aferin !!! SUSMAK EN BÜYÜK ERDEMDİR SİZDE BUNU BAŞARIYOSUNUZ
:?!!! :?!!! :?!!! :?!!! :?!!!

Yukarı Alt