Şuan kale kimin elindeyse lider odur!Ve biz lideriz _OSMANLILAr Bu arada ben devrimcilerdenim.OSMANLILARIN UNİONU...

esmer1992 demiş ki:
wickend yabancı bir guild değilmi niçin yabancıların kölesi oluyorsunuz?_OSMALILAr varken vallahi yaptığınız ayıp..

SACMALAMA biz %100 Türküz 1 tek yabanci uye bile yok..

ulak35 demiş ki:
Şuan kale kimin elindeyse lider odur!Ve biz lideriz _OSMANLILAr Bu arada ben devrimcilerdenim.OSMANLILARIN UNİONU...
kale savası geldigi updateden itibaren 5 ay boyunca bizdeydi.
SAHSEN BEN DEPUTY COMMANDERDIM
dedim zevki cıksın kapıları açtım sizi içeri aldım yoksa siz 0 sınız :twisted:

ya abi bırakın bu ayakları ya Türkün Türkden başka ne düşmanı ne dostu var !

dogru simdilik akincilar war biz wicked olarak bir sure ara werdik herkesi dogramaktan sıkıldık :=)
sahsen 1 sene yeminliyim :)

tartismadan ote topluyorlar guilde coluk cocuk bilen bilmeyen butun 90 lari biz wariz biz gucluyuz diolar.
Her guilde acigim atalim sinirsiz savas savasalim..bakalım nasıl bir fark olacak arada :)

KaX

rank8
walla oyuna girdim, girdğim gibi savaşa çağrıldım..osmanlilar'dan başka bi guild olsaydı asla gitmezdim savaşa, hem ticketlar başlamıştı hemde 9 gap wardı..welakin gittik,gömdük..Buna'da DW'ın duvarları şahittir ama şunu'da sölemem gerekio..Samuray eyw saol, sanırım o kadar guild'den ana avrat sövmeyi bilmesine ve en büyük rakiplerine yenilmelerine rağmen buna ihtiyaç duymayan, tek ADAM gibi ADAM sensin..eyw
Buda Güzel Söz :thumbsup:
Tebrikler

ibo s.a beni tanıdınmı LorD_Of_BoWs (ömer) bnde Wicked unionundandım bu osmanlılar da serverın basından beri tanırım ezıkdıler ezıkler ezık olacaklar onemlı olan oynunu bilmek sunla adam olunsaydı GM adamdı :D

Hmm.

Osmanlılar (alt tre vs. işareti olmayan) olmasaydı Wicked guildi karşısında kimse olmayacaktı ve rekabet olmayan server terkedilmeye mahkumdur.

Rakiplerine küfür eden ezik vs. gibi yakıştırma yapanlar Eldorado serverinin neden hep Crowded olduğunu kendilerine hiç sormuşlarmıdır ?

Hala Eldorado serverinde olmamızın sebebi Hayalevi_52 hakimiyetini kaldırmak için bir yapılanmanın olduğunu görmek değilmi ?

olm bak alp_arslan abiye laf yok eldoradoya gelde görelim bakalım çar bul Dvorloxlar alp_arslan aybuke dlllb eldoradoda her türlü gel bn onların eski komşusuyum bana az emei geçmedi hele alp ve aybke olm adam ol
:byes:

osmanlılar sadece 1 aylık adamlardı sonra hepsı dagıldı gıttı ya Wıcked ıse legend herzmn :)

Yukarı Alt