1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

____Dikkat____ !!!!!!!!!!!

1. n39y3k

n39y3k Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle bu haber bilgilendirme amaclıdır sonuc itibariyle ismi gecen kişi power lvl bunyesinde calısmaktadır ve bu arkadasın su anda serefi ile oynanıyor.

Kısaca ozetliyecem

Power lvl bunyesinde calısan kursad arkadasımız su anda askerdedir . kendi kurdugu grupdan (GOKHAN UZULMEZ isimli sahış ile) bir kişi ile askere gitmeden once kavga etmişler ve bu adamı kursad grupdan cıkarmıstır.

Bu gokhan isimli sahıs kursadın askerde oldugunu fırsat bilerek su ana kadarki satılmıs olan charların sahipleri ile kursad oldugunu soyleyerek konusuyor. Askerden izne geldigini soyleyerek milleti kandırıp charların uzerine konma kanısındadır.

Soyledigim gibi aynı grupda calıstıkları icin belirli charların gizli yanıtı ıd leri satışı gercekleşmiş charların alıcılarının isimleri adresleri tel no ları butun grup uyelerinde bulunuyor.

Bilindiği gibi bir mail adresine belirli bir sure girilmezse bu adres otomatik olarak kendini kapatır.
    Kursadın adresi olarak bilinen mailto:mcanberk@msn.com adresi bu serefsiz admın elindedir. Lütfen dikkat edelim

Şimdi bu serefsiz oğlu serefsiz kursadın adını kirletiyor. Kursadı 5 paralık bi adama ceviriyor.

Sizden tek isteğim bu insan ustu salak herife inanmamanız Charlarınızı bu herife hicbir sekilde vermemeniz.

KURSAD 5 AYDIR ASKERDEDİR Kendisi izin gununde gerekli acıklamayı yapacaktır

Saygılarımla

2. aLoNeYoUnG

aLoNeYoUnG Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kursadı tanıyorum kendisi su anda askerde zaten haftada 1 defa izin yapma hakkı var izin gununde de bu sekile char soyacagını zannetmiyorum

zaten benim tanıdıgım kursad ın bunu yapacak ne yetenegi nede aklı vardır

o sadece charı kasar :)

Her neyse kursad askerde dir. Manisa Salihlide oturuyordu. Tabi aynı kişeden bahsediyorsak . power lvl dedigine gore o dur buyuk ihtimalle.

velhasil kelam uzun lafın kısası kürsat askerdedir. bunu yapan kişininde klavyesindeki ö harfinin üst noktalarını arkadaşa kısa zamanda monte ederler sanırım.

3. n39y3k

n39y3k Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar son olarak mailto:extraloob3@windowslive.com bu adres ile aracılık yapıyorum vs ayagına char kafeslemekle ugrasıyor bu herif birazdan takas olayı icin gorusecem bakalım neler yumurtlayacak bu cakal

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    gene bir extraloob uzantılı dolandırıcılık olayı, buradan bir kez daha yazayım http://www.extraloob.com ailesi asla msn ile mail ile iletişime geçmez sadece biz sitemiz üzerinden iletişim kurarız bu yüzden lütfen bu tarz sahte insanlara kanmayınız.

5. utkuuygun00

utkuuygun00 Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok kısa özetlemişsin valla - Bu çar çalmaya çalışanların allah belasını verir inş..